Wpis z mikrobloga

Cały czas obserwuje jedno mieszkanie. W ostatnim wpisie z końca września (https://wykop.pl/wpis/72913009/to-jest-masakra-w-tym-wpisie-z-przed-miesiaca-wrzu) kosztowało ono 792 tys. i się zastanawiałem czy podniosą ponad 800k bo już by nie łapało się na kredyt BK2%. Otóż już jest to nieaktualne, bo kosztuje 822k i jest zarezerwowane. Czyli się ktoś skusił nawet, oczywiście pewnie inwestor. A te mieszkanie kosztowało w maju 685k zł (zdjęcie). Pluje sobie trochę w brodę bo byłem nim zainteresowany i nawet byłem u nich w biurze z pytaniem o nie, ale nie spodobały się wtedy warunki Archicomu i taktyką wziętą prosto od wieszcza tagowego stwierdziłem że poczekam. We wrześniu zarezerwowałem mieszkanie, ale już inne, mniejsze bo na te przestało mnie stać. Nauka jaka z tego płynie jest taka, żeby nie słuchać #!$%@? głupot fanatyków tagowych że szykuje się jakiś spadek mieszkań bo tu macie jak na dłoni że w ciągu 5 miesięcy mieszkanie podrożało o 135 tys. Także ceny będą spadać, już niedługo, już za chwileczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Druga sprawa, że jak widać mieszkania o średnim metrażu ale w miarę w centrum już nawet nie dla rodzin Polaków biedaków cebulaków, bo powyżej 800k, tylko dla pana to, dla inwestora ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziękuję Pan Minister Buda, prawdziwy fachowiec.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #bezpiecznykredyt #wroclaw
tylko_pytam - Cały czas obserwuje jedno mieszkanie. W ostatnim wpisie z końca wrześni...

źródło: 20230510_201208

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 10
@tylko_pytam: kupować coś na Kępie to trzeba być masochistą. Niby jest rzeka, jest centrum, a w rzeczywistości ścisk, smog i korki. I to wszystko za minimum milion za 3 pokoje, bo to twoje 50m2 z 3 pokojami to nieśmieszny żart xD
  • Odpowiedz
@tylko_pytam: ładnie się dałeś urobić. Już za chwilę krach i spadki a ty się pakujesz po same bile na górce XD Nie dostrzegasz czarnych łabędzi?
Koniec mokrego kapiszona
Koniec wakacji dla gołodupców
Koniec z obniżaniem stup, teraz już autostradą to the moon
Szeroko zakrojony program budownictwa socjalnego z tanim gwarantowanym wynajmem od państwa.

Betonowe złoto zaraz będzie gówno warte.
  • Odpowiedz
ile to ma 45-50, szacuje po balkonie, za tyle kasy? Przeciez to jest LOL. Obserwuj bo moze rezerwacja wroci, moze typowe 'naganianie' zwierzyny na pozostale "paaa halyna tamto sie juz sprzedalo, szybkoooooo". Jesli powiem ze mam wiec metrow w salonie to co powiesz? Nie kupuj od cwaniaczka. Ta dla mnie ekstremalnie #!$%@? ceny w stosunku do zarobkow i ogolnej sytuacji ekonomicznej. Za tyle bys trafil mieszkanie do remontu ale 2x takie w
  • Odpowiedz
Także ceny będą spadać, już niedługo, już za chwileczkę


@tylko_pytam: Na pewno. Tak ludzie pierdzielą we Wrocławiu od kiedy tu mieszkam. A wtedy deweloperka chodziła po 4,5-5k za metr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ile to ma 45-50, szacuje po balkonie, za tyle kasy? Przeciez to jest LOL.

@marsjanin2012: mieszkania tyle kosztują ziomeczku, jak bys nie zauważył

żeby nie słuchać #!$%@? głupot fanatyków tagowych że szykuje się jakiś spadek mieszkań

@tylko_pytam: jak się nad tym zastanowić, to nie ma żadnego racjonalnego powodu, żeby miały tanieć. Skoro są drogie a ludzie kupują ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@tylko_pytam: skąd wniosek, że dla inwestora? Patrząc po cenach to wydaje się, że wręcz przeciwnie - na wynajem słaby biznes, do zysku ze wzrostu wartości, to raczej największy skok mamy za sobą - teraz raczej kierunek stabilizacja i co najwyżej wzrost na podobnym poziomie jak oblugacje, którymi łatwiej operować.
  • Odpowiedz