Wpis z mikrobloga

ktoś się z kogoś śmiał.


@TypicznyMaciek: ze mnie się kiedyś młode szczyle śmiały. wyciskałem sama "hantlę" i po kilku razach nie mogłem wycisnąć tej hantli i mi na szyi wisiała. (wiem, ze to nie nazywa się hantla, ale ten drążek co sie lezy na plecach i wyciska oburącz). To miała być jakaś rozgrzewka czy cos. w każdym razie, miałem kiedyś poważne złamanie ręki i jak źle ustawie, to jest dziwny bezwład.
@luxkms78: Na siłce może bezpośrednio to się nie dzieje, ale mam wrażenie że wiele wykopków zapomina o social mediach i że tego typu filmików jest dosyć sporo. Oczywiście wiem, heheszki, kto by brał memy na poważnie, ale jak ktoś ma problemy z samooceną i potem widzi takie coś, to może się zrazić do siłowni. Szczególnie, że 'influencerzy' coraz częściej nagrywają tego typu 'content' właśnie tam. Dobrze, że chociaż są takie osoby
@claudio_caniggia: każdy normalny typ na siłowni jakby zobaczył, że masz sztangę na szyi i nie możesz się ruszyć by ci pomógł ją zdjąć. Widocznie trafiłeś na jakichś bananowych bachorów, najgorsi są te bananowe oskarki z vifonem na łbie co kłują dupsko, bo oni do tego drą ryja porozumiewając się ze sobą i zgrywają kozaków od nadmiaru teścia, a wyglądają komicznie, jak napompowane oskarki.
@TypicznyMaciek: ja chuderlak 65 kilo przy 180cm, poszedłem na siłkę. Niezły w podciąganiu byłem i w pompkach, najgorzej dipy szły. Jakiś trener od razu podpatrzył i do mnie podbił, że mordo tak #!$%@? te podciągnięcia, a dipy tak #!$%@?. I od razu mi pokazał parę ćwiczeń wzmacniających, parę rad dał. Mam wrażenie, że męska szatnia na siłce to kopalnia serdecznych ludzi darzących siebie szacunkiem, że chce ci się #!$%@?ć xd
@luxkms78: znam z siłki 2 osoby, które zaczynały grube, ale tak bardzo. Jeden schudł, drugi też, ale ma taką masywną sylwetkę. Darze ich dużym szacunkiem, że nie zrezygnowali po kilku tyg. a znam takich mnóstwo.
Nigdy w życiu nie widziałem, żeby na siłowni ktoś się z kogoś śmiał. Ten tekst z demota wymyśliła osoba, która w życiu na siłce nie była XD


@TypicznyMaciek: jak kilka lat temu zaczynałem przygodę z siłka to dwóch sebkow do mnie zagadalo i się śmiali, że tak mało na klatę wyciskam ( ͡° ʖ̯ ͡°)