Wpis z mikrobloga

Jak byłem mały to jechałem z matką autobusem do ośrodka zdrowia. Zapytałem jej "można się przez szybę opalić?. No chyba zwykle dziecinne pytanie... Ta wybuchła jakby "No gdzie się przez szybę opalić!" Ale z taką złością i gniewem. Chyba miała ból dupy, że musiała spełnić jakiś rodzicielski obowiązek , albo się wstydziła że nie jestem fajnym normalnym chłopcem.

#przegryw #takaprawda #rodzice #patologiazewsi
  • 5
  • Odpowiedz
@Blueweb: można, jeszcze jak. Dlatego latem wolè jeździć w długim rękawie bo jak jedziesz pare godzin autostradą to z reguły lewa ręką jest ciemniejsza niż prawa xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Akira

@Blueweb: można, jeszcze jak. Dlatego latem wolè jeździć w długim rękawie bo jak jedziesz pare godzin autostradą to z reguły lewa ręką jest ciemniejsza niż prawa xD


Takiej odpowiedzi oczekiwałem od mamy. W sumie nie dość że mnie w błąd wprowadziła to jeszcze focha strzeliła xd. Dzięki.
  • Odpowiedz
@Blueweb: gdyby samo szkło nie przepuszczało szkodliwych dla skóry i pczy promienii to okulary przeciwsłoneczne byłyby beż filtra ;) spoko spoko, staram się dzieciom też tłumaczyć świat wokół, ale dochodzę już do momentu, że coraz częściej mi się zdarza mówić że nie mam pojęcia i musimy szukać odpowiedzi, a najstarsze dopiero lvl 7 - ciekawe co będzie za parę lat... na początku było zdziwienie, że jak to tata nie wie, przecież
  • Odpowiedz