Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #remont #remontujzwykopem
Kupiłem mieszkanie, nie udało mi się wziąć 2% (ponad 3 miesiące i brak decyzji tylko ciągle info o długich terminach), wiec wziąłem zwykły więc jestem trochę spłukany i chce zrobić tylko remont dużego pokoju zanim się wprowadze (ok 25m2) panele+ ściany i sufit (gips i farba). W pokoju bede "mieszkał" do wiosny pewnie zanim sypialnie zrobię, ale nie wiem za bardzo jakie kolory nałożyć. Do tej pory w rodzinnym zawsze białe ściany (nuda), albo pokoje wynajmowane najtaniej jak się da i w standardzie wiadmo jakim. Docelowo chcę jakieś cegiełki industrialny styl, ale narazie bieda farba , a nie mam pojęcia nawet co mi się podoba. Gdzie szukać pomysłów na pokoje w bloku bo w tych "inspiracjach" ciagle wielkie domy jak z filmów
  • 3
Ja sobie obczajam na Pinterest - wpisuje sobie hasła typu 'small bedroom' i dodaje kolory które mi się podobają. Coś tam sobie zawsze można podłapać.

Może najpierw sobie poobczajaj palety kolorystyczne, które ci się podobają (w sensie wpisz w wyszukiwarkę Pinterest nazwę pomieszczenia i kilka kolorów, które mógłbyś rozważyć i zweryfikuj czy ci dana kolorystyka leży czy totalnie nie)
@Lonate: No szary z późniejszym czerwono/żółto ceglastym wsadem + ok 90cm miedzy oknami drewnem to plan docelowy. Kurde u wielu ludzi byłem i podoba mi się coś z każdedego, ale jednocześnie nie podoba mi sie wiele rzeczy innych. Na Printersent byłem i chyba za dużo opcji wybrałem bo się chaos zrobiił, ale przejrzę dokładniej