Wpis z mikrobloga

Mit o najpiękniejszych na świecie Polkach wziął się z czasów PRL-u, gdzie Polacy jako ogół nie mieli żadnego powodu do dumy (bycie wg propagandy dziennika telewizyjnego jedną z największych gospodarek świata, wysokie miejsce w wydobyciu czarnego złota i wykorzenienie analfabetyzmu nikogo nie napawa dumą), więc wymyślili sobie tą bajkę, aby się dowartościować.
Prawdopodobnie trafiło na kult kobiet, ponieważ katolicyzm w Polsce opiera się w dużej mierze na kulcie jednej z nich.
Wracając do tematu, tamci Polacy, waląc konia do wątpliwej urody rodaczek, nie wiedzieli, że w ten sposób zboostują ego ksiemżniczkom, swoim wnuczkom i córkom oraz nałożą pętlę na szyję swoim synom i wnukom

#p0lka #blackpill #przegryw
  • 33
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: Az mi się przypomniało jak przy okazji Euro2012 organizowanego u nas i Ukrainie w jakimś wywiadzie z Cristiano Ronaldo chłop/dzienikarz powiedział do niego, że polki to najpiękniejsze kobiety świata i zaytał czy CR się z tym zgadza? ten zakłopotany odpowiedział tylko, że nie zwracał uwagi na tutejsze kobiety i skupia się na grze w piłkę xD bo niby co miał mu odpowiedzieć? "chłopie z #!$%@? spadłeś? dymałem k0bitki z całego
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: polki nie sa nawet w top 15 europy z tymi ziemniaczanymi ryjcami. Jest eszcze stereotyp, że niemki są najbrzydsze, a to gówno prawda. Niektóre przebijają swoją urodą niektóre włoszki czy hiszpanki.
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: bawi mnie strasznie to gadanie polek: "ojejku, my jestemy takie piekne, a polacy sa tacy brzydcy". Gdzie zamieszkujemy to samo terytorium, dzielimy te same geny, należymy do tej samej grupy etnicznej, dziecko otrzymuje cechy tak samo matki jak i ojca itp. ale z jakiejś niezrozumiałej dla mnie przyczyny to kobiety miałby się rodzić piękne, a faceci już nie xDDd Jaki niby miałby za tym stać mechanizm. Może jakaś polka wyjaśni?
  • Odpowiedz
@Wykopowicznr1: No jak już byłam mała to nie rozumiałam tego farmazoniarstwa, uwielbiałam urodę Argentynek, Filipinek, Kolumbijek, ale potem zczaiłam, że może Polacy powoli lubili swoje życie bez kobiet (coraz więcej starych kawalerów) i rząd, kościół chciał szybko tak pomanipulować, żeby faceci nie umieli żyć bez kobiet i za wszelką cenę dążyli do związków, potomstwa
  • Odpowiedz
Może jakaś polka wyjaśni? Prawda jest taka, że jesteśmy sobie równi pod względem wyglądu, a wszystko inne jest jedynie praniem łbów przez media społecznościowe i wmawianiem latami kompleksów


@bezprzypau:
Babka nałoży nową twarz z kredek - OJEJ JAKA TY PIĘKNA

Faceci powinni też uzywać kosmetyków, tych co prezenterzy w tv
  • Odpowiedz