Wpis z mikrobloga

Cześć będę kupował ps5 z napędem "pod choinkę".
Wiem, że to takie wróżenie z fusów, ale czy lepiej teraz kupować, czy poczekać na jakieś świąteczne promocje? Może ktoś z Was z perspektywy lat ma taką wiedzę.
Na morele (u partnera) jest aktualnie za 2 389 zł.
Dzięki.

I jeszcze pytanie o gwarancje. Wszędzie jest informacja 12 miesięcy producenta. A z rękojmi można skorzystać która jest do 24 miesięcy?

#ps5 #zakupy #zakupyonline #konsole
  • 6
@Evurak: Dwa-trzy tygodnie Cię nie zbawią, a może wyhaczysz taniej - ja bym poczekał. Jeżeli chodzi o gwarancję - standardowo producent daje Ci 12mc, ale dzięki UE sprzedawcę obowiązuje dodatkowe 12mc rękojmi = 24 miesiące gwarancji na sprzęt. Jako klienta interesuje Cię 24mc. Do 12 miesięcy możesz iść bezpośrednio do Sony, po 12 miesiącach idziesz do swojego sprzedawcy który powinien udzielić naprawy gwarancyjnej.
@Evurak: ja vym na twoim miejscu kupił tereaz a czemu? Bo są 3 powody. Slimka, która wyjdzie nie szczyco się dobrą opinią u graczy. 2 powód black friday i podwyższenie cen. I 3 ostatni powód święta. Jeśli liczysz na kupno pod choinkę, to trafiasz obecne w bardzo zły okres. Lepiej teraz kupić, no chyba że 100/200 zł w górę różnicy tobie nie robi