Wpis z mikrobloga

Znacie może sposób na tani nocleg z Warszawie? Muszę wynająć pokój na 5 tygodni i szukam sposobu jak nie wydać miliona monet. Nieistotny standard i lokalizacja. A może jakaś firma zatrudnia pracowników i oferuje zakwaterowanie? Nie mam w ogóle pomysłu. Heeelp

#warszawa #nocleg #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@izydora94: szukaj pod hasłem kwatery pracownicze, hotele pracownicze. Albo akademiki. Wprawdzie jest środek semestru, ale nadal część oferuje zakwaterowanie dla ludzi z zewnątrz.

Inna opcja to olx/bookingi, są oferty typu pokój na miesiąc, często pod pracowników z innych krajów, np. https://www.olx.pl/d/oferta/pokoje-wawer-anin-ul-kajki-noclegi-hostel-CID3-IDWcS1S.html (nie znam tej oferty, podaję jako przykład tylko).
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan 30/40/50 zł byłoby ok. W tej cenie mam możliwość noclegu w pokoju wieloosobowym, ale trochę się cykam nocować tak dłuższy czas. Pokój 2 osobowy byłby ok, najtaniej znalazłam 60 zł/noc w akademiku za 2 os. pokój, ale może uda się za mniej gdzieś?
  • Odpowiedz
  • 0
@wonsz_smieszek o dzięki, zapomniałam o OLX, poszukam tam. Te kwatery dla ludzi z Ukrainy i Białorusi to bezpieczna sprawa? Czy ktoś z wykopu nocował tam i może się wypowiedzieć? Cena jest przyzwoita
  • Odpowiedz