Wpis z mikrobloga

@RobieInteres: trochę się zawiodłem, te ikoniczne w 80% są top pod wieloma względami, a nie można ich edytować. Czyli w sumie tracimy funkcjonalność, jedynie na początku możemy korzystać z tych modyfikacji, ale pierwsze ikoniczne zdobywa się bardzo szybko a w early one są jeszcze bardziej op
@Nerlo_ajcats: Część ikonicznych broni pozwala na niektóre modyfikacje, ale to wyjątki od reguły. Sam sobie odpowiedziałeś - mają żółte tło i dopisek IKONICZNE / ICONIC
Amunicję najprościej kupić w sklepie, ale można też zcraftować. Granaty i przedmioty leczące są nieskończone bodajże od 2.0, ale mają cooldown.
@RobieInteres: a jest wychylanie się za przeszkody? Strasznie nieintuicyjna gierka, samouczek pewnie ponad rok temu robiłem i po przerwie wszystkiego od nowa się uczyć. Funkcyjny pod f zamiast e tak samo... kto to wymyślił
@Nerlo_ajcats: niektóre lunety sa tylko pod np pistolety maszynowe a niektóre pod pistolety.

Wychylenie automatycznie jak celujesz z krawędzi

Amunicja nie przejmowałem się, generalnie grzeb po wrogach i skrzynkach. Na początku będziesz miał mniej, ale potem to już nie wystrzelasz tego nigdy