Wpis z mikrobloga

@Zubern: no to nieźle wariatka sobie życie utrudniła, sama dla siebie pętlę utkała, ja to takich ludzi nie rozumiem na przykład absolutnie, oni uważają chyba, że są bezkarni jacyś, a ja tak nie uważam i sądzę, żę prędzej czy później z tej przyczyny skutki na pewno bolesne i dotkliwe czy nawet traumatycze muszą być, bo to tak nie wolno się zachowywać, a na pewno nie względem mojej skromnej osoby bo jak
  • 1
@agacik92: nic, nie było żadnej zdrady, wróciłem z pracy 2tyg delegacja i mieszkanie puste nawet widelca nie zostawiła i jem śniadanie plastikowym, po prostu nie jestem tym jedynym i wszystko co było jej i nasze wspólne zabrała, zostawiła tylko rzeczy moje
@Zubern ale to co wzięła np sprzęt agd czy co? Zastawę wzięła? Ludzie to są #!$%@? i co ona przyniesie do następnego mieszkania używane miski i sztućce?! Przecież to się nowe kupuje do nowego miejsca xD

Pazerność ludzka niema granic. Przyzwoitości też nie miała wiec - ciesz się bo mogło się gorzej odwalić.
@Zubern: Mój kolega jak miał osiem lat to go mamusia rano pocałowała w czółko jak wychodził do szkoły. Jak wrócił to w chacie były gołe ściany a na podłodze siedział jego stary w stuporze xD Normalnie typiara zostawiła rodzinę i jeszcze na koniec w kilka godzin oeebała chałupę aż do tynku.

Nie powiem - sądząc po dalszych jego losach ten obrazek musiał mu siąść na łeb xD