Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie w nakierowaniu w jaki telefon uderzyć. Na pewno żeby był na androidzie. Do tej pory korzystałem 5 lat z mi max 3 ale po ostatnich strzałach na płytki powoli jego żywot się kończy : ) Chciałbym uderzyć w telefon który nie będzie przeszacowany wartościowo.
Chciałbym aby miał, duży wyświetlacz, dobrą baterię (może się ładować długo), ładowanie indukcyjne na+, nfc, vowifi w sieci plus (często jestem na takich #!$%@?, że ciężko z zasięgiem w plusie), fajny aparat do zdjęć ludzi i krajobrazów również nocnych (lubię ustawienia pro/manualne), w pamięci minimum 256GB. Może są jakieś nowe funkcję o które warto mieć a o których nie mam pojęcia :) Dystrybucja w PL, aby dostać FV.
Budżet elastyczny, może być 5k, może być 1,5k. Myślałem o poco f5 jak i o pixelu 8 pro (fajne opcje edycji zdjęć ma). Super zestawienie ale jak wyżej wspomniałem o wyborze. Chciałem w ten weekend zamówić a totalnie nie wiem co wybrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #smartfon
  • 3
  • Odpowiedz
@sorry_jak_bede_sie_powtarzac: z jednej strony nie chcesz przeszacować wartościowo a z drugiej możesz wydać 5k, to sie troche ze sobą gryzie, w sumie to wymagania masz duże więc może i celowałbym na twoim miejscu w jakiegoś flagowego samsunga

ale jeśli to ma być coś co jest w jakimś stopniu warte swoich pieniedzy i mniej więcej odpowiada twoim wymaganiom to nothing phone 2, o ile nie przeszkadzają Ci mocno przeciętne głośniki

inną opcją
  • Odpowiedz