Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie do ludzi w temacie smartfonów, co kupić do 1500 zł?
Zależy mi na:
1. Bardzo dobrej baterii
2. Bardzo dobrej szybkości
3. Dobrym wykonaniu
4. Amoled
5. Fajnie jakby dobrze grał na słuchawkach ( koniecznie złącze minijack)
Zdjęcia są dla mnie bez znaczenia

Mam już 3 telefon Xiaomi, obecnie to mi 9 lite, toteż na tą firmę jestem nastawiony, miui mi nie przeszkadza, po przewertowaniu ofert, wpadły mi w oko Poco X5 pro i Redmi note 12 pro 5g, chyba wolę poco X5 pro ale obawiam się wykonania bo jest filmik durability test gdzie łamie się w połowie ten poco, jak ktoś go ma to byłbym wdzięczny za opinie o nim bo jestem nastawiony na jego kupno.

#smartfony #smartfon #telefony #elektronika #android
  • 16
  • Odpowiedz
@Perke Gość w mi storze mówił mi jak miałem ten sam dylemat, że chociaż oba modele są bliźniacze i wersja x3 była świetna to kolejne masowo wracały na gwarancję a redmi niebyt często. Wziąłem redmi i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@Perke: Mam Redmi Note 10 pro, bo już wtedy mój note 5 zaczął niedomagać po równo 4 latach używania (4 GB ramu, duchy na ekranie), a w tamtym czasie 12 jeszcze nie wyszła, a 11 była gorsza niż 10.
  • Odpowiedz
@Perke Motorolę mogę polecić mam g82 ale jest chyba teraz następca g83. Ma Jacka amoled ,baterie 5000, i gra świetnie. Ma fajne opcje dolby i korektora. Minusem albo plusem jak dla kogo jest goły android
  • Odpowiedz