Wpis z mikrobloga

#informatyka #kartagraficzna #komputer
Hej, chciałabym kupić nową kartę graficzną. ale mało się na tym znam. Budżet tak do 1600. Może ktoś ma jakieś polecajki. Znalazłam fajną w promce, ale gdy już wydawało się, że wszystko pasuje, to okazało się, że mam za małą obudowę...
Do kupna nowej karty graficznej zainspirował mnie fakt, że w Cities Skylines II nawet na najwyższym trybie szybkości, czas praktycznie nie przyspiesza (wiem, że gra ma różne problemy z optymalizacją, ale w moim przypadku to pewnie głównie kwestia tego, że mam jedynie zintegrowaną kartę). Załączam specyfikacje mojego kompa. Może macie jakieś sugestie albo propozycje.
Wulpekula - #informatyka #kartagraficzna #komputer
Hej, chciałabym kupić nową kartę g...

źródło: CPU

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Wulpekula: używany rtx 3070, ale się wpierw upewnij czy ci zasilacz pociągnie bo tego kompa składał jakiś melepeta skoro dał jedną kość ramu i w dodatku tak wolnego do zintegrowanej grafiki
  • Odpowiedz
  • 0
@Elberus: no składak z allegro xD, sama wybierałam, ale tak jak mówię - nie znam się. przeczytałam sporo na temat (ale jestem laikiem), wydawał się spoko za tą cenę (2500 zabuliłam). Zasilacz mam 500W, jeśli dobrze odczytuję naklejkę (wstawiam zdj)
Wulpekula - @Elberus: no składak z allegro xD, sama wybierałam, ale tak jak mówię - n...

źródło: ZASILACZ

Pobierz
  • Odpowiedz