Wpis z mikrobloga

Hej, mam taką swoją norko piwnicę zaadaptowaną na salon którą postanowiłem wyremontować. Aktualnie są płytki ale chce położyć panele, tylko od kaloryfera idą miedziane rurki do drugiego kaloryfera na długości kilku metrów ściany (+ winkiel) i ciężko będzie położyć tam panele, nie mówiąc o listwie przypodłogowej. I nie wiem co robić - zakręcić zawory, spuścić wodę i rozlutowac rurki (nigdy rur nie lutowałem), czy może przy remoncie przejść na jakiś inny system i wsadzić te rurki w ścianę lub ziemię? Wrzucam zdjęcie jak to wyglada. Wykończeniowke ogarniam ale z hydrauliki jestem noga :D drugie pytanie chce zrobić przedscianke na ścianie z tv, tak aby po bokach powstały wnęki i zastanawiam się m-system czy profile? Co lepiej się sprawdzi? Drugie zdj w kom #remontujzwykopem
Nikoks - Hej, mam taką swoją norko piwnicę zaadaptowaną na salon którą postanowiłem w...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov na tej ścianie jest luz, ale na drugiej rurki są przymocowane do podłogi a nie do ściany jak tutaj. I rozdzielają się na jeszcze jeden kaloryfer piętro wyżej. Teraz nie ma mnie w domu, ale no nie wyobrażam sobie montażu paneli bez demontażu tych rur, a o listwach to mogę zapomnieć. Ale wrzucę zdjęcie później jak to wygląda dalej, może ktoś mądrzejszy wymyśli coś
  • Odpowiedz