Wpis z mikrobloga

  • 2
@magicznakraina arctica, stosunkowo nie drogie a bardzo dobre. IMO uważam że nie ma co przepłacać i lepiej mieć 2 pary tanszych (jedne na słońce drugie na jego brak) niż 1 droższe.
Z modeli to osobiscie idealnie leży mi g75, syn ma g105 i o tyle są fajne że mają wymienne szybki na magnes. Ale ja nie lubie wielkich 'sferycznych'.
  • Odpowiedz
@magicznakraina: na snowboard to szukaj czegoś z szerokim polem widzenia. Wcześniej polecane Red Bulle są spoko (szczególnie magnetrony, mam i są git). Z polskich marek to całkiem niezłe są Born on Board i Tripout. No a jak chcesz top of the top optykę to lecisz w Oakley z ich Prizmem, Smith z Chromapopem czy też Dragony z Lumalensem. Każda z tych technologi podkręca kontrast na śniegu i poprawia widoczność.
  • Odpowiedz
Każda z tych technologi podkręca kontrast na śniegu i poprawia widoczność.


@MannaR: Jak nie ma odrobiny światła, to ta cała technologia na nic się nie przyda. Będzie lepiej niż normalnych googlach, ale ten cały marketing co te szkła nie potrafią jest irytujący.
Miałem okulary arctica. Na szkłach pojawiły się jakieś "artefakty" po krótkim czasie użytkowania. Duże rozczarowanie.

Używam Majesty z wymiennymi szybkami i Julbo reactiv HC 1-3. Oba produkty bardzo fajne.
  • Odpowiedz
@magicznakraina: mi chodziło o rodzaj przyciemnienia, od tipouta jesteś w stanie kupić sama ramkę w sumie polecam bo mam. W majesty próbowałem zamienić żółte szkło na przezroczyste ale się nie zgodzili.
  • Odpowiedz