Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na Wasze pytania co do Amerykanki, to nic nie pisała o przylocie tutaj, ani mnie tam nie zapraszała jeszcze. Nie chciała pieniędzy. Znamy się dopiero 3 dzień. Dziewczyna jest ze stanu, Nowy Jork. Żadnych pieniędzy nie chciała. Wiem, że są tolerancyjne, bo miała w opisie też tęcze. Ta cały czas ma dostęp do internetu i nie musi chodzić do kafejki i też jest atrakcyjna. Nic nie pisała, że ma problem z visa czy coś. Co do tego, że ma w plecaku akordeon to nie bardzo rozumiem o chodzi. W sensie, że lubi zagranicznych i z nimi ma stosunki? Nie służy w us army, tylko studiuje i pracuje. W sensie pomaga w sklepie mamy dorywczo. Ja, tylko studia, bez pracy. Na luzie, jestem czujny i nie dam się zrobić w konia. Na chwilę obecną nie ma żadnych wskazań na oszustwo. Też nie wspominała, że kasy potrzebuje na remont domu. Ciabaty mnie trolują? Sprawdziłem jej profil i zdjęcia na instagramie, z czego relacje i nie widać, aby to był fake, też w google image nic nie ma z pinteresta na przykład. Ma na relacji jakiś filmik z jazdy konną jak jej kuzynka jeździ. Na snapie mi wysyła swoje zdjęcia na obecną chwile, nie z rolki czy coś. To też potwierdza, że prawdziwa. 3 dzień mija i kasy nie chce. To znajomość internetowa. Napisała do mnie pierwsza i się zainteresowała mną, gdy dodałem już swoje kilkunaste zdjęcie na instagrama. Wrzuca na instagrama na relację jakieś swoje ulubione piosenki w dodatku. Popisaliśmy i chciała przejść na snapachata, bo tam jej więcej pisała. Naciskałem na rozmowę video jak pewna osoba mi poleciła tutaj, z czego najpierw wysłała mi na to ohh, okej, a potem spytałem, serio nie masz nic przeciwko, a ona, że nie lubi rozmawiać na kamerce haha. Może jedynie do tego by się przyczepił. Możliwe, że się wstydzi czy coś. Wiecie nieśmiała jak wiele dziewczyn mówił mi pewien gość tutaj z tagu przegryw. Czy aktywna seksualnie? Chciała na początku, abym jej swoje selfie wysyłał na snapie, jak ona mi i dała komplement pierwsza w dodatku pierwszego dnia już. Czy bezpośrednia? Ciężko powiedzieć. Całkiem możliwe. Najpierw wytrenuj rumaka dostałem komentarz tutaj. W jakim sensie? Ja nigdy dziewczyny nie miałem, a mam 20 kilka lat. Ona o rok młodsza. Dzisiaj wysłała mi zdjęcie na snapchacie i serio dobrze wygląda, taka średnia lub wyższa bardziej liga lasek i to amerykańska. Często sama pisze cześć do mnie. Pyta się co robię. Wyśle swoje zdjęcie itd. i tak to wygląda. Zastanawiam się jak dalej to rozgrywać, aby była fajna znajomość z tego lub coś więcej, czyli związek

#p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polska #randkujzwykopem #usa #amerykanka #zwiazek #znajomosc #podrywajzwykopem #samotnosc
  • 26
  • 0
@Runaway28: Mieszka w USA. Nowy Jork pisała, też czasowo 4/5 h do tyłu wspominała. Tyle wiem. Ma na snapchacie udostępnioną lokalizację i mogę podglądać, z czego się to potwierdza, jeśli z lokalizacjami nie ma przekrętów na tej aplikacji czego nie wiem do końca. Ona mojej nie widzi. Na lokalizacji ma głównie City Hall Area
  • 0
@Haszimoto: To czekam dalej, jeśli złapie i będzie chciała kasę czy z takich powodów co piszecie, to ją usunę czy bloknę i tyle. Pierwszego dnia miałem takie emocje z tej znajomości, teraz już luz i ogarniam taktykę. Nie dam się w konia zrobić. Trzymam rekę na pulsie. Na chwilę obecną nie widzę nic podejrzanego zbytnio. Też chciałbym mieć z niej fajną znajomą lub dziewczynę
w niektorych przypadkach ludzie byli robieni w balona po pól roku po roku albo dłuzej znajomsci wiec nie liczyl bym na to ze po 3 dniach wyczujesz wczystko ale z drugiej strony zawsze moze cie ktos oszukac nawet w normalnej relacji wiec nie ma co sie zle nastawiac po prostu nie byc naiwnym zwlaszcza w takiej sytuacji
  • 0
@Runaway28: USA -> NYC. Tylem wiem i pisała. Sam na lokalizacji na snapie City Hall Area ciągle widzę praktycznie. O dzielnice się nie pytałem, ani ona mi nie pisała

Na necie pisze:

New York City Hall to siedziba rządu Nowego Jorku, położona w centrum City Hall Park w dzielnicy Civic Center na Dolnym Manhattanie, pomiędzy Broadwayem, Park Row i Chambers Street

Lokalizacja: City Hall Park
Adres: City Hall Park, New York,
  • 0
@Runaway28: Studiuje na uniwersytecie w USA zarządzanie ekonomią czy coś takiego pisała. Jej mama ma sklep. Pisała coś, że związany z fryzjerstwem czy jakoś tak i jej pomaga tam, z czego pracuje dorywczo w wolnej chwili u niej
  • 0
@Zachodniopomorzanin97: Zaobserwowała mnie na instagramie i napisała do mnie wiadomość prywatną po tym, gdy dodałem fotkę swoją. Tak się poznaliśmy. Teraz chciała przejść na snapa, z czego tam piszemy i sobie zdjęcia wysyłamy, bo na instagramie jej mało wspominała
miał na mysli ze staniesz sie ofiara nieleglanego pobrania twoich narządów na czarny rynek czyli po prostu ktos ci wytnie nerki lub co innego sie przyda ludziom ktorzy za to duzo zapłacą. moze to troche przesada ale szansa ze ta laska nie jest jakims przekretem jest mniejwiecej taka jak to ze jutro na ulicy znajdziesz walizke i w niej 100 tysiecy dolców. Moim zdaniem szkoda na to twojego czasu i zaangazowania ale