Wpis z mikrobloga

@Aleale2: Propaganda nie wynika z tego że kształtuje się tylko złe poglądy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kształtowanie pozytywnych poglądów to też propaganda mimo że samo słowo raczej ma wydźwięk negatywny.
  • Odpowiedz
I że niby USA pozwoli Ukrainie przegrać xdd


@Yurakamisa: Ja nie wiem skąd się bierze to przekonanie, że jak USA kogoś wspiera to zawsze do końca i nigdy sprawy nie potoczyły się wbrew temu czego USA oczekiwało.
Ty myślisz, że to dziecko samo postanowiło się przebrać za Zełeńskiego? Bo jak dla mnie jest to śmieszna propaganda i wykorzystywanie dzieci w celach politycznych co z natury jest złe. I nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
cichy sygnal, ze rozklad jazdy znany, wiec od razu sie oburzyles


@robertkk: Ten rozkład jest znany już od bardzo dawna. Ukraińska ofensywa się zesrała, a Rosja stale powoli zdobywa przewagę nad Ukrainą i rozwija przemysł zbrojeniowy. I zgodnie z tym rozkładem jazdy Ukraina straci terytorium. I oburza mnie to bo ta wojna mogła się lepiej dla Ukrainy potoczyć gdyby zachód wspierał Ukrainę na poważnie. Tymczasem dano czas Rosji na ogarnięcie się,
  • Odpowiedz
@Szinako: z tym, ze chcialbys lepiej dla ukr to nie musisz klamac, bo wiemy po ktorej jestes stronie, ale ogolnie masz racje ze wsparcie jest za male i kontrofensywa mogla pojsc duzo lepiej z f-16 i atacms. Co nie zmienia faktu, ze wsparcie bedzie w swoim czasie.
  • Odpowiedz
@Pedzel_Washington: Jak już tak się zesrałeś to byś chociaż wszystkim pokazał chociaż jeden wpis/komentarz, w którym chwaliłem Rosję. No, chyba że jak zwykle naćpałeś się, a teraz sobie komentujesz.
  • Odpowiedz