Wpis z mikrobloga

#perfumy Dlaczego na jesień i zimę nie używa się "letniaków"? Bardzo mi się podoba D&G light blue eau intense i chciałbym jeszcze raz kupić na ten okres, ale każdy mówi o jakichś słodkich mdłych zapachach. Tak, wiem, nikt tego nie sprawdza, ale dlaczego nie używa się letniaków w chłodniejsze dni?
  • 16
  • Odpowiedz
@kawaczarnazcukrembezmleka Na dworze po prostu nie będzie ich czuć, ale w pomieszczeniach oczywiście będą ładnie pachnieć więc jak najbardziej można. Też bez sensu np do pracy psikać się ulepem jak przez cały rok jest tam klima i stałe 20-23 stopnie. Chodzi tylko o wyczucie i umiar.
  • Odpowiedz
@kawaczarnazcukrembezmleka: jesień i zima to taka pora, że można używać najcięższych, najmrocznejszych, najgęstszych dymnych sqrwoli. Latem to byłoby znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.
Do biura świeżaki są ok, ale na dworze w czasie mrozu taki azzaro chrome mnie drażnił. To tak jakby jeść czarnego hallsa na mrozie
  • Odpowiedz
@kawaczarnazcukrembezmleka: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do perfumerii.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : letniakiwzime. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 próbek letniaķów, kluczyki do mieszkania na przeciwko i jeszcze więcej letniaków, ktorymi musisz sie wypsikac. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Letniaki W Zime Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vanilla
  • Odpowiedz
"letniaków"?


@kawaczarnazcukrembezmleka: bo jest za zimno, więc zapach się tak nie rozwija. I tak jak koledzy wyżej piszą w drugą stronę: ciężkiego smroda w lecie nie użyjesz, bo to zdecydowanie zbyt intensywny zapach. Szczególnie w upał +30 stopni. Tak więc żeby zachować równowagę, można używać ich jesienią/zimą, co daje też możliwość pewnej rotacji jeśli chodzi o zapachy. No a nie oszukujmy się, ludzie lubią zapach np. wanilii, która latem niespecjalnie się
  • Odpowiedz