Wpis z mikrobloga

#hotelparadise sRoch ma brata kierownika w TVN. Zmieniono regulamin naboru do HP7. Pomagano mu w programie i pozwalał sobie na więcej niż ktokolwiek przedtem.

Czy El Dupsi pomagała mu wprost? Wydaje mi się, że miał pomagiera wśród produkcji. Kogoś, z kim sRoch kontaktował się bezpośrednio. Mógł to być np. realizator dźwięku, obsługa kamer, efekty, ktoś kto się kręcił i mu dyskretnie podpowiadał, jaki konkurs będzie ważny, w którym arbuzie jest kod itp.. Bezinteresownie? Pewnie pokaże się w odpowiednim momencie kierownikowi z TVN.

Dlaczego tak sądzę? W konkursie wiedzy o partnerze wszyscy patrzyli się w samochodziki, buciki, szmatki, a tylko sRoch rozglądał się za osobami za kamerami. Nie mógł podarować sobie, że przegrał w rywalizacji o immunitet do finałowego tygodnia, być może miał ustawione pytania i popieprzyło mu się w którymś. Było też kilka momentów, gdy mowa jego ciała nie grała mi z kontekstem, bywał zbyt pewny swego.

ElDupsi - owszem - życzliwie ignorowała błyskotliwą "karierę" pieszczoszka, a reżyser miał nad tym pieczę. Wiedzieli o bracie-kierowniku z TVN.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Paweleos: Jest w tym wątku, ale przynajmniej 1000 wpisów wcześniej. Tylko autor wpisu szybko odnajdzie. Jeśli nie zmieniono regulaminu pod sRocha, to tym gorzej. Złamany regulamin i konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: nie wiem czy nie pomylę ale chyba Wszędobylska wrzucała fragment umowy ze swojej edycji, że był punkt który mówił że rodzina pracowników tvn i spółki nie może brać udziału w hp, teraz podobno tego zapisu nie było
  • Odpowiedz
@Szuruburu102: no chodzi mi właśnie o to "ponoć", czy ktoś potwierdził że ten zapis został usunięty w tej edycji, bo jak nie i ja bym był w takiej sytuacji to na bank bym się starał o odszkodowanie sądownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paweleos: oczywiście, że tak! Ale właśnie ktoś od nich wstawiał info, że to zostało usunięte... ale wiadomo teraz te reasumpcje czy to, ze 194 jest większe niż 248, czy montaż i okrawanie odcinków, czy brak live w hp7 pokazuje co da się teraz zrobić ()
  • Odpowiedz