Wpis z mikrobloga

Stanowski w nazwie swojego dużego projektu nawiązuje do tego, jak go nazwał Najman w pamiętnym Hejt Parku już niemal 4 lata temu xD .
El Testosteron to mitoman prima sort, ale nie sposób nie zgodzić się z tym, że to on (w jakimś stopniu) "stworzył" medialność zakolaka ( ͡º ͜ʖ͡º) .
Sami zobaczcie, jaką oglądalność miał content Stanowskiego i Weszło - 100k wyświetleń przekraczano od wielkiego święta.

BTW, Boras niemal na pewno uważa, że wychodował żmiję na swojej piersi. I trochę racji ma. Szkoda, że przed wejsciem ze Stanowskim w spółkę nie zrobił większego riserczu na jego temat. A wystarczyło popytać Tuzimka, Mioduskiego, Wszołka czy w Bydgoszczy, co myślą o jego medialnej działalności. To było więcej niż "tylko" patrzenie przez palce na działania swoich kumpli. Niestety, polaryzacja wokół bukmacherki zrobiła pewnie tu swoje.

#kanalsportowy #kanalbekowy #najman #stanowski #borek #kanalzero
  • 3
@ziko100 wiem, Stan Futbolu oglądałem, a książki Stana (wszystkie poza Szamo) czytałem ( ͡º ͜ʖ͡º) mimo wszystko był znany w (nie takiej znowu małej) banieczce sportowo-twitterowej, ale to za sprawą sojuszu z bohaterami "Misji Futbol" (porównajmy oglądalność MF i filmów z Weszło) stał się tak popularny.

No i pamiętajmy też o strzale, który mu się przydarzył przy okazji Hejt Parku z Najmanem i towarzyszącym temu okolicznościom (pandemia,