Wpis z mikrobloga

Halo Mirki,

Czy tylko ja mam taki problem z aplikacją Canal+ online? Korzystam na testa, wliczając kanały sportowe na których mi najbardziej zależy i już kończy mi sie cierpliwość i ogółem na razie jest tragedia. Dodam że jestem za granicą.

Moje problemy:

Na telefonie:
- aplikacja nie działa poprawnie. Często nie da się włączyć w ogóle żadnego meczu ponieważ jest problem z ogólnym logowaniem do apliakcji a jak już się uda zalogować, to wyskakuje mi np komunikat że nie mam subskrypcji lub raz w ogóle sie zdarzyło że włączył się zupełnie inny mecz.
Sprawdzałem nawet na kompie czy jest tak samo i było tak samo ????

Po kontakcie z mailowym z supportem w przypadku braku subskrypcji problem został rozwiązany (nawet całkiem sprawie), ale niestety najwidoczniej nie był jednorazowy, bo zarówno później, jak i dzisiaj ta sama sytuacja się powtórzyła. Rozumiem że zawsze moze sie coś spieszyć i ciesze się za pierwszym i drugim razem to rozwiazali, ale też bez przesady, nie mam zamiaru pisać do nich za każdym razem jak bedzie jakiś mecz.

Ne TV:
- w ogóle nie mogę się zalogować. Wychodzi na to że są 2 różne apki jedna "Canal+" i jedna "Canal+ app". Z tego co widzę na TV mam tą drugą i najwidoczniej jest różnica, bo nie mogę się zalogować z moimi danymi, które mam.
Próbowałem też wyszukać/pobrać tą pierwszą aplikacje, ale się nie udało lub nie ogarniam tego.

Ktoś może wspomóc w tym temacie?

#canalplusonline #canalplus #ligamistrzow #stream