Wpis z mikrobloga

#ufo
Ostatnio coraz więcej się czyta i słyszy teorii, że to już nie kosmici w sensie z naszego wszechświata tylko istoty z innych wymiarów / przyszłości (tego nie kupuję).

Skąd ta zmiana narracji? Co o tym sądzicie?
  • 13
  • Odpowiedz
@hexgate: Grusch coś takiego zasugerował.

Osobiście nie widzę za bardzo różnicy.
Wychodzi na to samo: przylatują z miejsca, którego nie znamy, do którego nie mamy dostępu, przy pomocy technologii i praw natury, których nie potrafimy zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre @Eillis Często chociażby, pomijając ostatnią dyskusję, mówiło się o tym, w przypadku wydarzeń na ranczu Skinwalker.
No ale ponownie, ta sprawa też dotyczy też okaleczeń zwierząt.
No i też z rego co kojarze, ostatnio chyba jeden z informatorów wspominał o tym ranczu.
  • Odpowiedz
@hexgate: Cielebiaś i Żelkowski zrobili o tym ciekawe audycje ,więc polecam. I to chyba więcej niż jedną. To nie są ogólnie "nowe" teorie, ale istnieje wiele luk w zjawisku UFO - np. UAP nie wykazują tej wysokiej dziwności co normalne spotkania z UFO.
  • Odpowiedz
Skąd ta zmiana narracji? Co o tym sądzicie?


@hexgate:

Grusch coś takiego zasugerował.


@Eillis:

Jak ja pierwszy raz przeczytałem, ze od razu jakąś swoją fantastyczną teorię wymyślił to zrobiłem takie wielkie Xd Już sam podaje na tacy co masz myśleć. Pewnie będzie do tego pomysłu przyklejony.
Teraz jak czempion lata po tv, zaraz pewnie książkę napisze o kosmitach/ludziach z przyszłości, a może angaż w filmie się trafi ;)
Już ponoć
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Ja patrzę na to z innej strony.
Są dwie opcje: fruwają tu kosmici, albo nie fruwają.

Jeśli nie fruwają... to ilość szarlatanów (oraz kompetencje wielu z nich) jest niewiarygodna. Prawie niemożliwa.

Jeśli fruwają to implikuje to wiele rzeczy:
1. wiele zeznań, świadków, itd. mówi prawdę,
2. praktycznie na pewno rząd USA coś wie i to ukrywa,
3. jeśli rząd USA to ukrywa to robi jak to oni: z pełną determinacją
  • Odpowiedz