Wpis z mikrobloga

Pamiętacie serial "W 11"? Oglądałem to za małolata, zaraz za "Kryminalni" był moim ulubionym, z tych strasznych. Miałem 12-14 lat, więc większość historii była wstrząsem, mimo tego jedną z nich zapamiętałem szczególnie. Odcinek: 1261, tytuł "W ciszy". Nad rzeką zostaje znalezione ciało młodej dziewczyny. Śledczy odkrywają że popełniła samobójstwo, technicy znajdują ślady uszkodzonych organów wewnętrznych, oraz ślady walki, dziewczyna została zgwałcona. Odwiedzamy szkołę tej dziewczyny, dowiadujemy się że była głuchoniemą 15 - latką. Nauczyciel mówi o wysokich wynikach w nauce i planowanych przez nią studiach. Jedziemy do jej rodzinnego domu - rodzice dopiero wrócili z wakacji, nie zdawali sobie sprawy z tego co stało się Ich córce, - po przesłuchaniu - w pokoju córki płaczą nad zakrwawionym łóżkiem(ZDJĘCIE). Streszczając: Na końcu dowiadujemy się że dziewczyna zaprosiła do swojego domu chłopaka swojej koleżanki, który w odróżnieniu od jej głuchoniemego towarzystwa był tzn. "normalny", mimo przyjaźni z koleżanką podkochiwała się w mężczyźnie. Ten po wejściu do domu, wiedząc że będzie w nim sama, brutalnie zgwałcił dziewczynę. Nie mogła wołać o pomoc, była głuchoniema. Po... nazwijmy to "odzyskaniu świadomości", wstała z łóżka idąc w kierunku rzeki, gdzie zażyła dużą ilość tabletek nasennych swojego ojca, prawdopodobnie planowała wejść do wody, jednak umarła przed brzegiem. Ten odcinek tak zrył mi czache, że pamiętam go do tej pory.
#seriale #kryminalne #zalesie #gimbynieznajo
Pobierz SaintWykopek - Pamiętacie serial "W 11"? Oglądałem to za małolata, zaraz za "Kryminal...
źródło: temp_file7474392687389902870
  • 10
Odcinek: 1261


@SaintWykopek: Tyle odcinków XDDD Ogólnie mam taką rozkminę, że od tych seriali to ludziom się musi wydawać, że tego typu akcji jest dużo, a wątpię by w całej PL było tyle morderstw od II WŚ.