Wpis z mikrobloga

NAZYWAM SIĘ CEZARY TROMBKA, OD 20 MIESIĘCY JESTEM WŁAŚCICIELEM TEGO OTO MERCEDESA... POWOLI ZACZYNAM ŻAŁOWAĆ ZAKUPU.SPALANIE 20 LITRÓW A PALIWO 98. ZERO WSPARCIA OD FRIZA I BRAK WALK W FREAK FIGHTACH ROBIĄ SWOJE.
ZGADZA SIĘ, BRAKUJE NA OPŁATY...
AHH SKŁAMAŁEM, NIE KUPIŁEM TEGO CHLEWU. WYNAJĄŁEM GO Z BANKU NA LEASING

-Karolu, friz, frizoluszku, zmiłuj się własnego przydupasa z domu wygnałeś.

#famemma #cloutmma #primemma #patostreamy #friz #ekipa #polskiyoutube
talarzon - NAZYWAM SIĘ CEZARY TROMBKA, OD 20 MIESIĘCY JESTEM WŁAŚCICIELEM TEGO OTO ME...

źródło: cezary trombka

Pobierz
  • 17
@talarzon: jestem ciekaw jaki tam musiał proces w głowie powstać, żeby kąsać rękę co Cię karmi. Jeden magazynier, drugi popcorn sprzedawał w kinie, trzecia w McDonald's, karzeł po podstawówce. Co oni myśleli że ten cały dzodzo ich będzie mózgiem operacyjnym bo kostkę Rubika składa w parę sekund. Dobrze że Patec ogarnął i poszedł w swoją stronę i odbił od tych debili. Kogoś zapomniałem?
@Squanchyy: #!$%@? sie ze friz zabiera im duzy procent ze wszystkiego co zarobia, w zamian za to ze w ogole dal im mozliwosc zarabiania wiecej niz minimalna w maku czy za barem, wiec uznali ze pojda na swoje i okazalo sie ze jak ktos im nie wymysla odcinkow od poczatku do konca to nie sa nic warci, wiec zamiast zarabiac kilkaset kola i oddawac z tego kilkadziesiat frizowi maja jakies ochlapy,
@talarzon: Ten Tromba to wzór debila. Koleś udowadnia, że ksywę ma bardzo adekwatną. Jeszcze jak byli w tej Ekipie to zastanawiałem się, jakim cudem ten Friz zmontował z takich nijakich dzbanów taki projekt. Tromba nie ma nic do powiedzenia, niczym się nie interesuje, ma 2 lewe ręce do wszystkiego, zrobił sobie te dziary jakby z Ballsami w pierdlu siedział, a nie zdaje sobie sprawy, że tylko pośmiewisko z siebie robi.

Co
#!$%@? sie ze friz zabiera im duzy procent ze wszystkiego co zarobia, w zamian za to ze w ogole dal im mozliwosc zarabiania wiecej niz minimalna w maku czy za barem, wiec uznali ze pojda na swoje i okazalo sie ze jak ktos im nie wymysla odcinkow od poczatku do konca to nie sa nic warci, wiec zamiast zarabiac kilkaset kola i oddawac z tego kilkadziesiat frizowi maja jakies ochlapy, zajebisty deal
@BombaskaEskadraLotnicza: W kontekście ekipy macierzystej to piosenka Sentino Midas była o Frizie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak szczerze gdyby oni zostali wszyscy w takiej konfiguracji jak było nawet do robiliby pewnie za autorytety nawet dla genzie jako ci starsi a Tromba mógłby być prawą ręką, ale wybrali jak wybrali.