Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz

Wiem gdzie mieszka Juny i Da ale nie machaj. Odc.973
- KT sie znudzill, szuka alternatywy ale nie zalazl
- zombie skuterek doznaje kolejnej usterki, prawa manetka lubi leciutko zwiekszyc obroty bedac na neutralu
- otwieraja powoli hotel ze skybarem, Gapcio "jak sie otworzy, to niechybnie zawitam"
- no nie wierze, zaczelo pada, skad, a juz wiem z nieba, juz przestalo, co to za akcja, tam za mna leje, uciekam (na skuterku) przed deszczem
- kurcze jak ten czas leci, przyjechalem a juz musze jechac na grilla i mam 1kg miesa ale cos malo wyglada go w tym pudelku
- Gapcio jedzie do zaprzyjaznionej wypozyczalni skuterow aby dowiedziec sie ile makosztowac taxi z golebnika na granice bo goscie podrozuja dalej ale nie ma szefa wiec czeka bo pracownica go nie rozpoznaje. Kurs 35, Gapcio nic nie ma, on "zarabia" na pokojach
- goscie jada sie masazowac do centrum
- i znow potrzeba jechana do centrum
- to zaden stalking, zadne nachodzenie, jade zobaczyc jak mieszka Tharong, czy ten dom wyglada przyzwoicie aby uczeszczala tam moja corka
- bylem, zobaczylem, wyglada na apartamentowiec ale nie mam pewnosci ze tutaj ona mieszka
- sluchajcie, miasteczko w miescie, zamkniety teren, bez uzasadnienia wjechac jest nie najlatwiej ale mi sie udalo wjechac cheche
- znow w KT, pojawil sie Arek ktory wczesniej sie ukrywal
- Maciej zaskoczony ze wczoraj poznal 6 osobowe grupe Polakow, z roznych zakatkow Europy a nie tylko Polski
- Maciej chyba drugi raz w zyciu robi pranie, mysli ze sobie poradzil. Kiedys pranie wygladalo inaczej, nad rzeka a dzis nacisnasz guzik
- Gapcio filmuje kelnerke, macha do niej, "pomachasz dla moich widzow? pomachaj"
Chilli_Heatwave - #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz

Wiem gdzie miesz...

źródło: the_shape-Wiem gdzie mieszka Juny i Da ale nie machaj. Odc.973 (1080p_30fps_H264-128kbit_AAC).mp4_snapshot_15.29.312

Pobierz
  • 7
Wiem gdzie mieszka Juny i Da ale nie machaj


@Chilli_Heatwave: Dzięki Gapciowi to i my wszyscy już wiemy gdzie mieszka twaróg. Wyjeżdżając z "resortu" przejeżdżał koło znaku Sokha Siem Reap Resort & Convention Center. Kawałek tam ze swojego gołębnika ma. Teraz albo będzie musiał kupić nowy skuter bo ten za kilka tygodnie padnie od takich długich podróży, albo wozić cukrową księżniczkę karocą z kambodżańskim woźnicą