Wpis z mikrobloga

@kasiknocheinmal: każda jedna tak utyka? Próbowałeś w innej broni? Umów się z kimś z okolicy na sprawdzenie, zawsze możesz się zamienić na amunicję jak w innej będzie chodzić poprawnie.
  • Odpowiedz
@grool: tak, każda jedna z tej paczki. Pozostałe wszystkie śmigają. Na karabinie nie sprawdzę, bo tam to raczej ciężko, żeby utknęła. Dramatu nie ma, kupiłam różne paczki na próbę, żeby wybrać budżetową a fajną, więc nie zależy mi jakoś na niej tyle, żeby sprawdzać, zwyczajnie się zastanawiam. Pozostałe są ok, s&b club, której na zdjęciu nie ma, tylko ogień daje z takich "dodatków", a reszta bardzo normalnie ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@kasiknocheinmal do komory wchodzi luzno czy z oporem?
budzetowo ciezko przebic sb club i hv :P jest ok, dla mnie kolejny budzetowy spoko naboj do czterotakta to sk long range
probowalas moze aguile jak masz w okolicy?
  • Odpowiedz
@Devcio: troszkę mniej gładko niż pozostałe, ale w odczuciu wciąż luźno, do momentu wystrzelenia i wyrzutu łuski wszystko wygląda ok. Początkowo myślałam, że coś robię nie tak, ale inne działają normalnie. Czerwone sk mam do karabinu i lubię, żółte tam średnio podeszły, do pistoletu brałam zielone i w porządku.

probowalas moze aguile jak masz w okolicy?


Tego nie, ale widzę, że jest w sklepie, w którym kupuję, więc przy kolejnych zakupach
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal w połowie wylotu czyli w oknie wyrzutowym czy w komorze? Bo jak w komorze to może pazur wyciągu dobrze nie łapie i tu dwie opcje - albo pazur jest już trochę wyrobiony i kryza ma minimalnie inną budowę (jest na przykład bardziej zaokrąglona, krótsza itp) i pazur puszcza łuskę. Porównaj całe i puste;) Jak w oknie jest jeszcze opcja że ma inną nawazke i za mało siły żeby wymusić prawidłowy cykl
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal nie każda amunicja pasuje do każdej broni;) i wcale nie musi świadczyć o uszkodzeniu, tylko słabej kompatybilności. No stress, jak masz powtarzalne wyniki na jakiejś amunicji to zapamiętaj jej parametry i takiej szukaj, szczególnie przy 22LR. A ja ostatnio miałem utykające pionki w strzelbie bo kryza byla troszkę krótsza i pazur się ześlizgiwał. Takie zycko
  • Odpowiedz
@xyzak: Zabić też możesz nożem, śrubokrętem, siekierą, widłami, linką hamulcową, sznurówką, sztachetą, krzesłem i milionem innych przedmiotów. Kapitan państwo powinien reglamentować dostęp do nich wszystkich. Inaczej się pozabijamy.
  • Odpowiedz
@bukszpryt: Rozumiem Twój argument - w końcu nie wymordowaliśmy się CP. Mimo wszystko uważam, że dostęp jest na tyle łatwy, że nie powinniśmy robić furtek dla wyjątków bo te tylko się rozmnożą i zrobią bałagan.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: sprawdź czy łuski nie są rozdęte ponad normę bo może pazur ma problem z wyciągnięciem jej w cyklu i powrót zamka powoduje fajkę.

Przychodzi mi do głowy za mało materiału miotającego na wykonanie pełnego cyklu czyli zamek wraca zbyt szybko bo nie został w pełni odepchnięty ale wtedy chyba by nie dochodziło do ekstrakcji
  • Odpowiedz