Wpis z mikrobloga

A pochwale się moją piwnicą :D tak to wyglądało na początku a w komentarzu jak jest teraz. Poza pomocą z montowaniem płyt i osb i z sufitem wszystko sam malowałem, wymyślałem, docinałem, puściłem prąd i internet kablem z mieszkania z 2. piętra starym kominem, wyniosłem piec kaflowy, zburzyłem jedną ścianę i zbiłem tynki z pozostałych, kładłem podłogę, elektrykę, lustra itp itd.

Zajęło mi około 2 miesiące :)
#mikrokoksy #silownia
Pobierz Qubn - A pochwale się moją piwnicą :D tak to wyglądało na początku a w komentarzu jak...
źródło: old
  • 85
@Qubn: Legancko w opór. Troszeczkę mnie martwi to okno - zarówno jeśli chodzi o izolację cieplną (okno i w sumie cała ta ściana), jak i o ewentualne włamanie. To samo z drzwiami.

Osobiście nie wybrałbym też fioletowych ledów, chociaż z każdym spojrzeniem na zdjęcia pasują tam coraz bardziej.
@Qubn dobra, wiatrak jest. A gdzie choinka? xD w każdej polskiej piwnicy jest wiatrak i choinka. Ale siłownia genialna. Lustra, Ledy, podwieszany sufit, internet- na bogatości ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Qubn Kurna Panie, kto to Panu tak spier….? Przecież ta mordownia przed miała swój klimacik i pewnie pachniało troszkę grzybem ( ͡º ͜ʖ͡º) A teraz? Teraz Pan może brać za karnecik po 100 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elegancja Francja! Szacun Mirku ()