Wpis z mikrobloga

Teraz pomyslcie sobie jakie byloby zesransko jakby odwrocic sytuację i tytul spektaklu nosilby nazwe "Tresowana kobieta" i na obrazku 4 chlopow trzmaloby na smyczy jedna babe. Teatr zostalby pozbawiony finansowania z miasta, dyrektor zwolniony a aktorzy majacy wziac udzial w tej produkcji juz nigdy nie zostaliby nigdzie zatrudnieni i zostaliby skazani na dozywotni ostracyzm.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
Pobierz JulianGangol - Teraz pomyslcie sobie jakie byloby zesransko jakby odwrocic sytuację i...
źródło: Screenshot_2023-11-08-12-12-34-95_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12
  • 24
@Plp_: Skoro już stosujesz taką logikę, to mówisz o jakimś popowym kawałku z radia, gdzie połowa słuchaczy nie skupia się na tekście i włącza je tylko po to, żeby coś szumiało, a druga połowa jest zbyt głupia, żeby go w ogóle zrozumieć.

A Karramba ma miliony wyświetleń na YT i te 15 lat temu znała go cała Polska. Nigdy jakoś mocno nie słuchałem hip hopu, a też go znam.
@Tytanowy: "Do tego dodałbym pełną umiejętność życia bez związku, zarówno w aspektach czysto praktycznych jak i emocjonalnych i w moim mniemaniu ma się bazę do tego aby wchodzić w związki, zakładanie rodziny, etc."

Trudno mi się z tym zgodzić. Rozumiem że najlepiej ogarnąć finanse, wykształcenie, dom i inne rzeczy żeby wchodzić w związek? Czyli kiedy? W wieku 30 lat? Myślisz że warto wtedy być bez doświadczenia związkowego a ona to doceni
@Panzwyklykly: Nie chodzi mi o aspekt ekonomiczny, ani o to żeby ktoś nie utrzymywał relacji z rówieśnikami, spotykał się itp. Odnosiłem się tylko do budowy poważnych związków w założeniu na całe życie. Znam człowieka, który spod opieki mamy przeprowadził się z dnia na dzień pod opiekę żony. Z jednej strony bez niej nie potrafi zrobić wiele prostych czynności koło własnej dupy, a z drugiej właziła mu na głowę i często poniżała