Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Równo 3 miesiące temu wstrzyknąłem sobie pierwszą dawkę Ozempic. W tym czasie straciłem dokładnie 29 kilogramów (start z 172 kg). Do tego spadł mi poziom cukru na czczo i wyregulowało się ciśnienie. Jutro dostanę receptę na kolejny kwartał, opakowania już czekają zarezerwowane w aptece. Najlepiej wydane pieniądze w życiu. Chociaż jeszcze pół roku temu powiedziałbym, że najlepiej wydane pieniądze to te wydane na żarcie i alkohol. Pozdrawiam.
#zdrowie #otylosc #medycyna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
  • Odpowiedz
pozdro, całe życie nie będziesz tego ćpał


@Catmmando: W sumie to... czemu? łatwiej całe życie brać lekarstwa niż całe życie się głodzić i katować na siłowni.

Jest dużo lekarstw które się bierze całe życie i nikt nei robi z tego problemu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Catmmando: ani przez chwilę nie miałem takiego zamiaru.
@Wszystko_albo_nic: nie tabletką, tylko zastrzykiem co tydzień. A ten film widziałem, kiedy szukałem informacji o Ozempicu i nie dowiedziałem się z niego niczego, czego wcześniej nie wiedziałem.
@drakan8: kolejne podejście do diety i wizyty u psychologa. Teraz jest łatwiej, ponieważ dzięki Ozempicowi nie muszę się zmagać z uczuciem głodu, który wcześniej był wyzwalany wylewami insuliny po
  • Odpowiedz
@onepnch

@mirko_anonim: To samo byś osiągnął po prostu nie jedząc


No szok, że nikt nigdy na to nie wpadł. Jakby był narkomanem, to pewnie wystarczyłoby nie brać, co? Takie to proste. Jak chłopski rozum wykopka.

@Wszystko_albo_nic

zdrowy chłop


Zdrowy chłop nie waży 170kg, kolejny znawca
  • Odpowiedz