Wpis z mikrobloga

WAŻNA WIADOMOŚĆ, SERIO

Motosport jest cholernie drogi, także w seriach juniorskich. Mowa o kilku, a nawet kilkunastu milionach euro rocznie. Nie muszę chyba mówić, że w takim środowisku, informacje o zakontraktowaniu Kacpra nigdy nie powinny wychodzić w taki sposób.

Wszyscy są zaskoczeni i Kacper na pewno też. On i najbliżsi mieli inne plany. Teraz jego otoczenie zamiast w 100% zajmować się zdobywaniem kolejnych funduszy i sponsorów, musi zareagować na wyciek. To nie jest korzystna sytuacja ani dla Kacpra, ani dla Red Bulla, ani dla potencjalnych sponsorów.

Nie piszę dlatego, żebyśmy się nie cieszyli. Mleko się rozlało i Kacper Sztuka zostanie juniorem Red Bull Racing. Mam tylko mały apel: czekajmy na oficjalne informacje w przyszłości. Zaraz zaczną się kolejne medialne plotki na temat Kacpra, z którymi jego otoczenie będzie mieć mnóstwo problemów. Trzeba będzie coś potwierdzać, a coś dementować. A to wszystko powinno mieć miejsce za kilka tygodni, nie kilka dni.

Dlatego piszę ten post, bo tag #f1 chce uniknąć sytuacji, gdzie będziemy się cieszyli z informacji, które nie okażą się prawdą, czyż nie?

TLDR: Nie było oficjalnej informacji o Kacprze, to był wyciek. Fakt - zgodny z prawdą. Ale niestety teraz, po opublikowaniu tak ważnej informacji, mogą pojawić się kolejne wycieki, które mogą być niezgodne z prawdą. Sponsorzy, personalia, ploteczki - to może być cokolwiek. Dlatego na spokojnie śledźcie oficjalne źródła :)

#abcf1 #polska #motoryzacja
jaxonxst - WAŻNA WIADOMOŚĆ, SERIO

Motosport jest cholernie drogi, także w seriach ju...

źródło: Kacper-Sztuka-e1697361897236

Pobierz
  • 7
Znając życie słysząc tego typu informację sam z podniecenia wyskoczyłbym z nią do social mediów bez zastanowienia. Tylko że ja w odróżnieniu od Cugowskiego nie nazywam siebie dziennikarzem i nie ciąży na mnie taka odpowiedzialność... Co zabawne niedawno w wywiadzie z Robertem przytakiwał mu, gdy ten mówił o tym, że niektóre sprawy i ustalenia wolą ciszę.