Wpis z mikrobloga

Siemka.
Mam 21 lat, nigdy nie miałem dziewczyny.
Jestem strasznie samotny - wygłodniały dotyku, już nawet nie mówię o seksie ale o chociażby zwykłym przytuleniu się do kogoś, laski mają z tym łatwiej bo nawet te samotne przytulają się z koleżankami :(
do rzeczy
Kieruje moje pytanie do starszych mądrzejszych kolegów, myślicie że założenie konta na tinderze ma dla mnie jakikolwiek sens? przyszła mi do głowy taka opcja ponieważ nie pije alkoholu więc imprezy żeby kogoś poznać odpadają, w miejscu pracy są same dużo starsze kobiety i mieszkam na zadupiu gdzie ciężko w ogóle o dziewczynę w moim wieku, za to jestem mobilny i do potencjalnej koleżanki mógłbym śmiało jeździć. Swego czasu mocno wkręcony w blackpill zapłaciłem jednemu Youtuberowi specjalizującemu się w tym contencie za face rating. dostałem 4/10 z nadzieją na 5 przy pozbyciu się trądziku. I tutaj pojawiają się moje wątpliwości czy mam czegokolwiek szukać na apkach randkowych...
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i życzę miłego dnia.

#tinder #blackpill #przegryw #incel
  • 64
  • Odpowiedz
Jestem desperatem, który by się pokroił za namiastkę miłości i odstrasza wszystko co się rusza i ma cipe


@smutny_mlodzieniec: odpowiedz sobie sam na to pytanie czy jakas loszka chciałaby takiego chuopa po tym opisie xD Mam kumpla ktory ma podobny vibe, o ile już pójdzie na randkę to na jednej się kończy
  • Odpowiedz
Tak jak pisali wyżej - jeżeli chcesz mieć kontakt z młodymi kobietami to zapisz się albo na jakiś sfeminizowany kurs (pedagogiczny, kosmetyczny, szycie, teatralny itd.) albo zapisz się na jakiś wolontariat np. w domu kultury, w zoo, w szlachetnej paczce itd.

@smutny_mlodzieniec:
  • Odpowiedz
@smutny_mlodzieniec:
Jako starszy i mądrzejszy kolega (xD) znam sprawdzony sposób. Wchodzisz w wyszukiwarkę ludzi na gadu gadu, wpisujesz miasto i piszesz do dostępnych z pytaniem "hejaa, poklikasz?". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest wiele innych aplikacji do poznawania ludzi, nie tylko tinder i badu. Nie pamiętam nazwy, ale znajdziesz na google play store taką apke, z możliwościami głosowymi. Masz większe szanse poznać kogoś rozmawiając z nim nie przez
  • Odpowiedz
@Rimbolo w ogóle jak to jest, ze muszę być wygadanym imprezowiczem żeby kogoś zainteresować xD to nie jest tak że ludzie są różni? dla mnie dupy imprezoeiczki są obrzydliwe że aż rzygać się chcę, czemu nie miałoby być dziewczyny która tak myśli o imprezowiczach
  • Odpowiedz
żałuję że sie urodziłem niedługo popełnię samobojstwo????i nie ze tylko tak #!$%@?, klamka zapadła
dzięki za wszystko panowie ja nie mam już więcej siły
rówieśniczki mną gardzą jedynie stare baby mówią ze jestem fajny
  • Odpowiedz
@smutny_mlodzieniec: mordo, nie słuchaj tych toksyków i złotów. Mi wheatwaffles też robił ocenę ryja i na początku dał mi 4, a potem jak zrobiłem looksmaxing dostałem 5. Robił mi też ocenę neroangelo - inny youtuber - i tam mi dał 5. Mam podobny wzrost do Twojego, tylko że jestem ponad 10 lat starszy, więc mam o wiele, wiele trudniej.

Mam aktualnie 350+ lajków na tinderze i na oko jakieś 75 matchów.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: właśnie po to, żeby ucinać takie dyskusje jak ta zrobiłem sobie face rating. Mam to na papierze od wafla, że jestem 4-5. Jak mi ktoś będzie wmawiał, że 'ok oski' i że pewnie jestem chadem, ale o tym nie wiem, to będę wyciągał ten rating.

Jestem więc chodzącym dowodem na to, że koleś 4-5, mający prawie 35 lat może mieć lajki, matche i ONSy z tindera. Oczywiście nigdy nic mi
  • Odpowiedz