Wpis z mikrobloga

@FlasH no i na zdjęciu widzimy totalny paraliż śródmieścia w Warszawie

a nie, to zamknięte tylko dobre 150 metrów krakowskiego przedmieścia, gdzie zwykłe samochody i tak mają permanentny zakaz poruszania się, i jest ono zamykane dla autobusów bez i tak co chwilę, nawet kilka razy w miesiącu. A "zdezorientowani" piesi nie widzą co zrobić bo muszą przejść na drugą stronę pustej jezdni XD
A blokowanie Śródmieścia, bo się idzie złożyć wieniec 10-go? Wtedy też można strzelać?

Każdego #!$%@? można zastrzelić, czy tylko lewaka?

@FlasH: w obu przypadkach powinien być zakaz blokowania drogi. Można protestować bez wkur wiania innych
@FlasH: Normalnie protesty możesz sobie ominąć objazdem - tutaj masz jedyną drogę i pajaców których sprawa absolutnie cię nie obchodzi

Już pominę to że ci tzw "aktywiści klimatyczni" biorą się za temat totalnie od dupy strony - nikt kto na serio zainteresował się tematem nie traktuje ekoterrorystów na poważnie

Mamy 2 opcje
1. całkowicie zarzynamy ekonomię światową żeby "Ziemia się nie ugotowała" - powrót do powozów konnych, własnych grządek z kartoflami
kiedy mowa o warszawie a tobie sie stolice pokielbasiły i powód XD


@cybulion: mowa była o blokadach ulic xD nie wykręcaj się teraz

z powodu agresywnych protestów antyrządowych ludzi pokroju obywatele RP


@CheSlaw: nie łżyj. Obywatele RP nigdy nie protestowali agresywnie, stali grzecznie z boku - za to agresywna była sekta smoleńska.
@FlasH: Normalnie protesty możesz sobie ominąć objazdem - tutaj masz jedyną drogę i pajaców których sprawa absolutnie cię nie obchodzi


@Phallusimpudicus: to rzeczywiście uzasadnia zastrzelenie dwóch ludzi - nie ma tematu.

A jak ich zastrzelił, to przejechał dalej, czy nie?
@cybulion: ja jestem za krotki na takie oceny. ty mowisz, ze ich ktos finansuje, ja tego nie wiem i wydawanie osadow w takiej sytuacji wydaje mi sie dosc glupie. zgadzamy sie co do jednego - strzelanie do ludzi jest #!$%@?.