Wpis z mikrobloga

  • 360
@sharkmark: bez kitu. Ludzie nie wiedzą, że odbyt potrafi wciągać przedmioty. Dlatego strapony analne mają zakończenie jakie mają. Robiłem w szpitalu i była historia, koleś przyszedł z żoną i dildo w swojej dupie do wyjęcia. Dostał coś na rozluźnienie, a lekarz opowiadał, że włożył rękę po łokieć. Bawcie się z głową.
  • Odpowiedz
bez kitu. Ludzie nie wiedzą, że odbyt potrafi wciągać przedmioty


@debug: A skąd mają to wiedzieć? Może gdyby w szkołach była jakas rozsądna edukacja seksualna to by wiedzieli, ale kościół zakazał.
  • Odpowiedz
Może gdyby w szkołach była jakas rozsądna edukacja seksualna to by wiedzieli, ale kościół zakazał.


@RandyBobandy: To nawet nie musi być jakiś ekstremalny przypadek, gdzie odbyt połyka dildo, ale ogólnie kwestie związane z higieną, żeby taką zabawkę każdorazowo przed i po umyć, czym nawilżać. Wiele razy już czytałem relacje, gdzie ktoś w wieku nastoletnim na chama pakował przedmioty do odbytu i potem musiał wstydzić się przed lekarzem.
  • Odpowiedz
ż czytałem relacje, gdzie ktoś w wieku nastoletnim na chama pakował przedmioty do odbytu i potem musiał wstydzić się przed lekarzem


@AustinTarrou: "czytałem", "ktoś" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
A skąd mają to wiedzieć? Może gdyby w szkołach była jakas rozsądna edukacja seksualna to by wiedzieli, ale kościół zakazał.


@RandyBobandy: niby zakazał, ale z księdzem na zakrystii zawsze można się pouczyc. Im młodszy tym lepiej, bo lepiej wchodzi (wiedza, hehe)
  • Odpowiedz
@Leithain: jelito ma swoją wydajność. Korek od wina - spoko. Dildos nie. Zależy od długości. Pewnie kwestia eksperymentów, ale ja nie reflektuję.
  • Odpowiedz