Wpis z mikrobloga

Drodzy Państwo, wyszła dość zabawna sytuacja. Od momentu, kiedy pojawiłem się na wykopie, pierwszym, który zaczął dociekliwie dopytywać, był pan RafDan. Przez pewien czas były to dość normalne pytania, bez większych wycieczek personalnych. Ot ciekawski użytkownik wykopu. Do pewnego dnia, gdy jeden z moich wpisów odbił się tutaj dość sporym echem i zobaczyły go osoby, które nie powinny go zobaczyć. Inaczej, lepiej byłoby, gdyby go nie widziały. Jednak jak wszyscy wiemy, w FAME ulubionym spędzaniem wolnego czasu przez ludzi jest czytanie tego tagu. I od tego wydarzenia stałem się chyba jednym z dwóch największych wrogów użytkownika RafDan. Każdy mój wpis był zalewany odpowiedziami ze strony tego człowieka, że piszę nieprawdę, nic nie wiem, staranie się, by udowodnić Wam, że wymyślam sobie wszystko na poczekaniu. Gdy ktoś o mnie wspominał lub o coś mnie pisał w swoich wpisach, za chwilę pojawiał się pan RafDan i starał się wyperswadować tamtej osobie, że ja to o niczym nie mam pojęcia.

Kulminacyjnym wydarzeniem, były moje wpisy, nie ukrywając, atakujące Michała „Boxdela" Barona. To przelało czarę goryczy. Nie byłem w stanie dosłownie z nikim tu rozmawiać, aby nie mieć „na plecach" RafaDana. Jakiś czas temu umieściłem go na swojej czarnej liście, a i tak otrzymywałem wiadomości, jakoby ten człowiek cały czas mnie podszczypywał.

Czyżby ktoś tutaj po pewnym wpisie połączył fakty i zrozumiał znaczenie mojego pseudonimu? A może ktoś komuś zalecił, aby jak najszybciej zniwelować moje zamiary, bo świetnie wie, że nie jestem w stanie jeszcze przekazać tej rzeczy, po którą tu się pojawiłem? A co jeśli ten pracownik Baxtona to nie jest jakaś przypadkowa osoba, ani randomowy wykopek, a człowiek, którego mogliśmy więcej niż kilka razy zobaczyć na pewnych filmikach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

01.01.2024

#famemma
  • 11
Zrobię to, gdy pozwoli mi na to jeden zapis.


@Potifara: ok czyli kończy ci się nda 1 stycznia 2024r.

poszukać w internecie pewnego historycznego nawiązania do mojego pseudonimu


Pontifara to #!$%@? co chciała zdradzić swojego męża z Józefem a potem się na niego #!$%@?ła. To by sugerowało Fagate ale jej się raczej nda nie kończy z początkiem tego roku. Zobaczymy co z tego wyjdzie
@Potifara
Putyfar był dowódcą straży przybocznej faraona czyli najważniejszą osobą z otoczenia, która zarządzała żołnierzami

Jeśli faraona zastąpimy zastąpimy zarządem federacji to musiałbyś być Andrzejem Kręglewskim, który swoim marketingiem naprawiał wszystkie głupie ruchy federacji ale wątpię, żebyś był nim bo ktoś taki raczej nie traciłby czasu na siedzenie na Wypok, prędzej kimś niżej postawionym, który w pewnym momencie odszedł (z jakiegoś zewnętrznego powodu lub sam)