Wpis z mikrobloga

#ios #apple #android
Mirki żona posiada iPhone’a ja również do tego jest w domu iPad Pro.
Plan mam taki aby ip12pro ocyganić i kupić Google 8pro, ale żona za Chiny ludowe nie przejdzie na Androida. Czy jest możliwość ogarnięcia jakoś między iOS a Androida kalendarza rodzinnego, listy zakupów, przypomnień itp… tylko aby jakoś to było bezproblemowe i automatyczne. Jakiś czas temu jak zrobiłem sobie przerwę z iOS i przeszedłem na któregoś S os Samsunga to było to karkołomne i działało jak pożal się Boże tak że po 3 tyg wróciłem do iOS
Ps: no i jak ogarnąć zdjęcia między tymi dwoma systemami
  • 9
  • Odpowiedz
@muak47: kalendarz to najprościej zsynchronizować googlowski, co do reszty to na pewno są jakieś aplikacje na oba systemy, gdzie można współdzielić konto albo mieć zsynchronizowane między dwoma użytkownikami. To Do chyba miało taką opcję chociażby
  • Odpowiedz
  • 0
@Lukasz_sul @Insiders @pekak
Myślicie że uda się takie współużytkowanie iOS z Androidem? Teraz wszystko dzieje się z automatu, chce to cyk udostępniam coś jej, pyk jej się wyświetla itp. Wiecie rozumiecie jak to działa świetnie i obawiam się że już tak nie będzie intuicyjnie i prosto
  • Odpowiedz
@muak47: na pewno trochę trudniej niż pomiędzy dwoma telefonami z tym samym systemem, ale jak znajdziesz odpowiednie apki to też będzie działać
  • Odpowiedz