Wpis z mikrobloga

witam, mam pytanie do oglądaczy eklapy (ja nie pacze) i kibiców Rakowa jak to jest, że przychodzi hipek z zweite bundesliga i nie potrafi się przebić do 1 składu potężnego Rakowa? I nie był to jakiś grajek, który grał ogony a co najmniej solidny gość z liczbami. Jak mawiał expert Hajto w niemczech musisz być przygotowany top fizycznie oraz mieć qualitet, żeby grać, więc kondycjnie nie jest to jakiś problem chyba. Czy treneiro Dawide Szwagra rozgrywa jakieś szachy 5d? #mecz #rakow
  • 2
@krol_magnezu: No właśnie kondycyjnie jest średnio, bo Kittel jest po długiej kontuzji. Sam profil zawodnika to nie jest drybler zabijaka tylko taki typowy typ do wykonywania stałych fragmentów i strzelania z daleka. Do rozegrania też powinien być dobry, ale rozgrywanie w ofensywie u nas jest fatalne przez brak ruchu bez piłki.

A głównym powodem jak dla mnie jest to, że mu się tu gra zwyczajnie nie podoba. Z jednej strony nie
@krol_magnezu: bo 2 Bundesliga to nie są żadne wyżyny futbolu, a Eklapa jest silniejsza niż sugeruje ranking lig europejskich.

To nie jest przypadek, że z Ekstraklasy do 2 Bundes idą same fusy, zdecydowana większość graczy top 4 drużyn Ekstraklasy miałaby miejsce w wyjsciowej 11 w topowych drużynach 2 Bundesligi, a część w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Co do samego Sonnego- to taki niemiecki Starzyński, potrafi strzelić z dystansu i dograć ze SFG,