Wpis z mikrobloga

1. Wybierz się na urbex do opuszczonego/zapomnianego miejsca. Bądź przy tym bezpieczny/a i ostrożny/a!
2. Każdy ma kota, albo zna kogoś kto ma kota... Zbuduj kocią kryjówkę z kartonów!
3. Przygotuj przebranie halloweenowe, nieważne dla kogo: dla siebie, dla swojego dziecka, dla siostrzeńca, czy psa. Liczy się wyobraźnia i napracowanko!

Za późno zauważyłam możliwość wymiany zadań. Padło zatem na urbex. Na tradycyjnym urbexie byłam tylko raz w życiu i nie przypadł mi za bardzo do gustu. Pewnie nie do końca pokrywa się to z definicją, ale melancholia jesieni nastroiła mnie do trochę inaczej rozumianej wycieczki do opuszczonego miejsca.
Tym opuszczonym miejscem jakie odwiedziłam jest folder zatytułowany „Książki”. Jak nazwa może sugerować, w folderze mieszczą się liczne pliki tekstowe z moją twórczością literacką. Tyle pomysłów, nadziei, ambicji, marzeń! Co się wydarzyło przez te lata? Co umarło, albo co nowego powstało, co spowodowało tę przerwę?
Może to naturalna kolej rzeczy, ale i tak trochę mi smutno.

#mirkowyzwanie #piszzwykopem
maegalcarwen - 1.	Wybierz się na urbex do opuszczonego/zapomnianego miejsca. Bądź prz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-09 230230

Pobierz
  • Odpowiedz