Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@irolslozok: A skąd wiesz, że my was chcemy na poważnie? Może nam też chodzi tylko o fiuta? :))) Mężczyźni generalnie nie są dla mnie ciekawymi towarzyszami i rozmowy z wami nie sprawiają mi przyjemności. Wolę się zabawić z prawdziwym chadem a po wszystkim się żegnamy. Od rozmów i wspólnego spędzania czasu mam przyjaciółki :)))
Wiekszosc kobiet jednak chce z kims byc na powaznie nie tylko do dymania jak juz przekroczy te 35lat dajny na to


@irolslozok: To jest nonsens wymyślony przez redpillowców, tak samo jak to, że po 25 roku życia nie masz szans na partnera itp. Kobiety świetnie sobie radzą jako singielki, w przeciwieństwie do facetów.
@janeeyrie no musze cie zmatwic ale bzdury wypisujesz .
Kobiety swietnie sobie radza jako singielki ?? Serio ? chyba sie tiktoka naoglondalas .
Jak masz 2jke z przodu to ci jeszcze takie bzdury ujda na sucho ale jak sciana przyjdzie to ci nie wystarczy ze tylko faceci sa zainteresowani bo chca poruchac i sie zawinac biologi nie oszukasz nikt nie chce byc singlem w podeszlym wieku obudz sie
To jest nonsens wymyślony przez redpillowców, tak samo jak to, że po 25 roku życia nie masz szans na partnera itp. Kobiety świetnie sobie radzą jako singielki, w przeciwieństwie do facetów.


@janeeyrie:
Po 25 lub 35 roku życia:
1. Partnera na stałe, czy na "jakiś czas"?
2. Partner jakościowy i satysfakcjonujący (jeżeli jesteś 7/10 samicą - to samiec minimum 7/10+) - czy byle jaki byle był?
3. Opcja z zakładaniem normalnej