Wpis z mikrobloga

@oknoe top red flagi wg mnie:
- brak higieny osobistej
- brak pracy przy jednoczesnym braku zainteresowania by szukać prace
- zawód policjant, wojskowy, żandarmeria, straż miejska to są często ludzie bez empatii i ze skłonnością do przemocy
- mizoginia/szowinizm wylewający się z wypowiedzi mezczyzny
- nie lubi i nie chce ani dzieci ani zwierzat
- nie ma zainteresowań ani hobby którymi by się zajmował samodzielnie
- nie pozwala płacić kobiecie za
  • Odpowiedz
@Katiee najczęściej Ci od PUA to maja skrypty rozmów i tego co maja mówić na konkretne pytanie i jak się takich spotka kilku pod rząd to ma się wrażenie ze to klony osobowości. W sensie ze jak ich zapytasz „co lubisz robić w wolnym czasie?” To zawsze to jest podróże, samorozwój i siłownia xD zawsze nawet jak typ wyglada jakby zjadł trenera personalnego i przyrządy do ćwiczeń a jak się pyta o
  • Odpowiedz
najczęściej Ci od PUA to maja skrypty rozmów i tego co maja mówić na konkretne pytanie i jak się takich spotka kilku pod rząd to ma się wrażenie ze to klony osobowości. W sensie ze jak ich zapytasz „co lubisz robić w wolnym czasie?” To zawsze to jest podróże, samorozwój i siłownia xD zawsze nawet jak typ wyglada jakby zjadł trenera personalnego i przyrządy do ćwiczeń a jak się pyta o ten
  • Odpowiedz
@oknoe: A jakie to ma znaczenie, jeśli i tak laski do ok 30rż nie są w stanie ich rozpoznać. Czasem któraś po dwóch narcyzach się ocknie i wyrwie z matni złych wyborów. Ale reszta zostaje w bagnie i powtarza wciąż te same błędy, a gdy już się wyskacze i zacznie coś docierać to powtarza: "gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni", a oni tam wciąż są, tylko one nie są w stanie ich
  • Odpowiedz
@unlucky_ nie rozumiem chyba pytania. Jeśli chodzi o wygląd to mam mega kompleksy wiec nie umiem się ocenić poza tym mam specyficzne standardy ludzkiego piekna wiec nie znam tych waszych numerków poza tym jestem demiseksualna.
  • Odpowiedz