Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy

chłop robi ci 90% wyświetleń i bierze 1/4 kasy
robi też mase czarnej roboty (poranki, kwartalnik)
co więcej na początku drogi przyniósł sprzęt bez którego nie moglibyście ruszyć
po czasie nie pasuje mu to - odchodzi
robi to po cichu nie chce prać brudów, choć miałby do tego pełne prawo w końcu to on poniekąd był w całym tym kwadracie dymany
co robisz?
ODPALASZ SIĘ #!$%@? NA LIVIE, ŻE GOŚC JEST OSZUSTEM I BIZNESOWYM AMATOREM
adwersarz musi odpowiedzieć
zaczyna się pranie brudów
wychodzisz na totalnego idiotę, buca
jesteś mateuszem borkiem prostym chlopakiem z dębicy
brak profitu
  • 10
  • Odpowiedz
  • 48
@kalafi0r tak po cichu, że zachowywał w mediach społecznościowych jak 13 latek xD. Odejście po cichu to byłby wpis w stylu "rozstajemy się, dziękuję za współpracę i dowidzenia", ewentualnie sprostowanie co borek powiedział i tyle, a nie kręcenie dramy pod wyświetlenia na pół Polski.
  • Odpowiedz
@deziom: powinni wydać oświadczenie, bo pojawiało się masa plotek. Tylko, że Stano pewnie liczył na to, że się Mati odpali i sobie nagra filmik o kanale sportowym.
  • Odpowiedz
@deziom: Stanowski wszystkie wyświetlenia generował na kontrowersji, i kręceniu dram, jest w tym bardzo dobry. To ich wina ze dali się w to wciągnąć i dać mu pożywkę na rozkręcenie nowego kanału, bo teraz może sobie powiedzieć ze on tylko odpowiada na zarzuty. Jakby Boras był takim świetnym biznesmenem to by wiedział żeby siedziec cicho bo gra w grę w której Stanowski jest lepszy
  • Odpowiedz
@kalafi0r: serio KS to firma Borka? Nie jest to mój temat ogólnie ale zawsze jak widziałem jakieś szorty które mnie zainteresowały to był na nich Stanowski.
Myślałem że Borek tam występuje w roli gościa xD
  • Odpowiedz
  • 0
@deziom: chyba nie wiesz jakie moga miec konsekwencje dla biznesmena tak szkodliwe slowa jego ex-wspolnika wlasnie w kontekscie prowadzonego wspolnie biznesu. wiadomo ze musial zrobic cos co przykryje wyswietleniami emocjonalny wysryw Borka.

smieszne jest to ze ja nawet tego stanowskiego nie lubie bo jest ukrytą opcją pisowską i to nie tak ze go jakos tutaj propsuje po prostu smieszy mnie ze wielki biznesmen boras robi tak niepotrzebną jednoczesnie szkodliwą dla jego
  • Odpowiedz