Wpis z mikrobloga

Panowie, chwileczkę. Uporządkujmy dyskusje, bo ja lubie rozmawiać o Faktach, a nie insynuacjach. To co powiedział Krzysiek w tym swoim filmiku, to jest skandal, horrendum. To jest powiedziałbym szczyt hipokryzji i ja o tym Krzyśka szczytowaniu musze powiedzieć, musze się odnieść. Bo ja nie po to pracowałem całym swoim życiem na to, by być tu gdzie jestem żeby jakiś twórca patotelewizji internetowej... czekaj, CZEKAJ MICHAŁ, tak bo dzisiaj musimy nazwać pewne rzeczy wprost. Ja mówie jak jest, zawsze prosto z mostu. Weszło, w momencie kiedy myśmy formatowali swój biznes dookoła Kanału to był kanał niepoważny, niszowy. Kanał nie dla dorosłego odbiorcy. Kanał nie generujący powiedziałbym optymalnego w aspekcie finansowo-lajstajlowym zainteresowania sponsorów. I jak ja dziś słysze, że bez Weszło by nas nie było - nie byłoby mnie - Mateusza Borka, nie byłoby Tomasza Smokowskiego, nie byłoby Michała...to... to to jest jakaś dziecinada. My swoją kariere postawiliśmy na szali, ja postawiłem swoje dobre imie odchodząc z polsatu aby sformatować kanał sportowy, a wiecie ze dla mnie moje dobre imie znaczy więcej niż pieniędze. I to jest wkład, którego Krzysiek nie mial bo jego pozycja wtedy była żadna. ŻADNA. I ja dzis powiem tak, ja nie będę dyskutował teraz o tych kwestiach o których Krzysiek mówil, bo pieniądze lubią ciszę, bo to były sprawy nasze, w naszym gronie i klimacie rozstrzygane. Ja zostałem tak wychowany, że o takich sprawach się nie mówi i powiem tak... ja z tego będę wyciągał konsekwencje, kto ma wiedzieć ten wie.
#kanalsportowy
wiekuisty - Panowie, chwileczkę. Uporządkujmy dyskusje, bo ja lubie rozmawiać o Fakta...

źródło: Nowy obraz mapy bitowej

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Im więcej takiego kontentu tym bliżej jesteśmy do generatora ai wypowiedzi potężnego Bora Człowieka z Miasta


@Ruchenstein-Boltzman: Jak chcesz się pobawić, to nawet bez informatycznej wiedzy polecam https://elevenlabs.io/speech-synthesis świetnie radzi sobie z syntezą głosu na bazie próbek. A sam model do generowania borków - byłoby pewnie trochę (tj. trzeba by już robić jakiś transfer learning na LLM) trudniej chyba że nowe GPT4 to ma, ale nie patrzyłem jeszcze ;)
  • Odpowiedz