Wpis z mikrobloga

Pomyślałem o tym w trakcie nagrania i się zatrzymałem i dograłem storkę, ale masz rację, brak czasu nie mogę tłumaczyć brakiem bezpieczeństwa.
Zapraszam na swój kanał i zostawcie suba - pod warunkiem że się podoba, a jak nie chcecie zostawić suba to dajcie znać co się nie podoba.
  • Odpowiedz
Nie boję się niczego, bo robię to z pasji a nie dla zarobku. Żeby zarobić wstaję codziennie o 7 rano, a postanowiłem też nagrywać też cześć swojego życia bo może ktoś będzie chciał to oglądać, a jeśli nie to przestanę to robić.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: a ja właśnie z uwagi na relacje z podrózy wiele osób obserwuje. Zwłaszcza tych, którzy ciekawie i żartobliwie podchodzą do tematu. Nie wrzucają relacji z pobytu w hotelach allincl., przepychu z hotelowych recepcji i ostryg na talerzach. Swojego rodzaju przewodniki i rady zawsze mile widziane. Filmik @Paweleos z Indii widziałam dzisiaj i jest super. Krótko tam był, a i tak mega ciekawie przedstawił. Ja miałam okazje 28 dni tam spędzić
  • Odpowiedz
@Dewasta: wtf ??
Wiem ze ktoś może go lubić, ponieważ miał wyższe IQ niż rezta uczestników, ale bez przesady… proszę bez hasztaga hp, przecież prime time jest dla szczocha i reszty toksykow… jakby gdzieś tam można chwalić takich ludkow za pomysłowość ale gdzieś tam indziej.
  • Odpowiedz
  • 5
@Matelo14: Uuu, policja hasztagowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę że można od czasu do czasu wrzucić coś o starych wyjadaczach jak np. opublikują krindżową świąteczną sesje z bieliźnie jak Krzysiu ulubieniec @Lolek1011. Nie samym Srochem człowiek żyje
  • Odpowiedz
@Dewasta: czasami przeleje czarę goryczy jakiś fan Moniki czy tego właśnie konkretnego gdzieś tam sram aspirującego wypoka.. ???? ale no wiesz jakby nie dziękuj ????
  • Odpowiedz