Wpis z mikrobloga

Czekam aż mi się zumpka chińska zrobi to pomyślałem że opowiem wam o tym magnum opus z (dosłownie) Bangladeszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaleziona przypadkiem, różowa zauważyła na półce kilka miesięcy temu (#uk). W mojej subiektywnej ocenie najlepsza zupka chińska ever.
Smak? Świeży napalm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygotowuję ją stosując się do prostych zasad: przy otwieraniu saszetki z przyprawami wstrzymuję oddech, ostrożnie rozcinam ją i opróżniam do miseczki z makaronem, uciekam z kuchni, wznawiam oddychanie. Kuchni warto dać parę minut żeby wzbity w powietrze pył o charakterystyce gazu musztardowego osiadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zupkę początkowo jadłem na 2 rundy: 1. połowa, opróżnienie nosa, 2. połowa, opróżnienie nosa. Po zjedzeniu kilku organizm pogodził się ze swoim losem i obecnie zjadam ją na jedno posiedzenie.
A jakie wady? Ani kropli oleju w zestawie i ograniczona dostępność w sklepach w UK.

A wy co? Nadal złoty kurczak? Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zupkachinska #ostrezarcie #kuchnia
purrminator - Czekam aż mi się zumpka chińska zrobi to pomyślałem że opowiem wam o ty...

źródło: zumpka

Pobierz
  • 6
@pampuszek: ja to kupuję w Home Bargains i raz jest a raz nie ma, trzeba szukać na dziale z innymi zumpkami chińskimi. Jest sprzedawane w 4-paku: brunatny kolor i taka sama grafika jak na pic relu. Ceny nie pamiętam ale jakaś skrajnie niepoważna typu 1GBP za 4-pak ( ͡º ͜ʖ͡º)