Wpis z mikrobloga

Nie moge się zdecydować co kupić switch oled czy ps5, jeżeli chodzi o gry w jakie chciałbym zagrać to na switch(legend zelda breath of wild, tears of kingdom, seria xenoblade chronicles, seria bayonetta, super mario odyssey, Fire Emblem Three Houses, Dragon Quest Monsters: The Dark Prince), natomiast na ps5(alan wake 2, spiderman 2, final fantasy 16, gow ragnarok, horizon forbidden west, ratchet clank rift apart, final fantasy 7 rebirth), większość dużych tytułów ograłem kiedyś na ps4, a jezeli chodzi o sposób grania to jest mi obojętnie, czy jest przenośnie, czy stacjonarnie.
#ps5 #switch #nintendoswitch
  • 13
@Arahant ps5 dla byłego posiadacza ps4 to bezpieczna opcja, wychodzą kolejne części gier w które grałeś itd., ja tak zrobiłem ale mało gram a wydaje mi się że dużo więcej tytułów które mnie interesują wychodzą na switcha, którego nie mam; uznałem że już nie będę brał switcha w 2023 i poczekam na następcę który pewnie wyjdzie w następnym roku
@Arahant Switcha oled brałem pod koniec czerwca i w sumie żałuję, że tak późno go dokupiłem do zestawu PS5/XSX.

IMO najbezpieczniejszą opcją obecnie jest zakup PS5 i dokupienie Switcha 2 (o ile wyjdzie w przyszłym roku). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arahant bierz switcha oled - z przeróbka zmieścisz się poniżej 2k pln. Ja mam ps5 xss i switcha. Gram na tym ostatnim. Nadrabiam też wszystkie indyki ktore przez ostatnie 5lat mnie ominęły;)
@Griffith: Serio to xenoblade aż takie dobre? Od którego zacząć bo widzę że tego jest pełno. Ja osobiście cudownie bawiłem się przy breath of the wild i tears of the kingdom, wszystkie mariany ograne (poza wonder i rpg) i są super. Ale jakoś po grafikach w necie nawet nie próbowałem podejść do xenoblade bo wydaje mi się że będę się wpierdzielał między wódkę a zakąskę przez to że tych gier jest
@LZBNZ: Ponoć dwójka ma najlepszą fabułę, bo jedynka dość stara i ma przestarzałe mechaniki - ale tylko tyle słyszałem. Każdy kto grał to jara się tą serią :-).
@LZBNZ: Są tylko 3 części "blade" na switch i dlc do nich, wiec nie powiedziałbym, ze jest ich pełno. Ja jestem fanatykiem gier Takahashiego odkąd zagrałem po raz pierwszy w xenosage 1 wiele lat temu, więc nie będę obiektywny.

Zacznij od jedynki. Ma najciekawszy setting i fabularnie jest prawdopodobnie tez najlepsza. System walki jest najsłabszy (co nie znaczy, ze slaby), ale to gra z wii, wiec mieli lata na doszlifowanie w
Griffith - @LZBNZ: Są tylko 3 części "blade" na switch i dlc do nich, wiec nie powied...