Wpis z mikrobloga

Nostalgia kuńcik, główny powód, dla którego trzymam blaszaka z napędem DVD. Wiele płytek zbliża się do dwudziestki a niektóre nawet ją przekroczyły. Nośniki w większości z CD-Action ale jest też trochę z Clicka, Playa a nawet i z Cyber Mychy. Z gazet to tylko CD-A się trzyma, reszta czasopism jest w kiepskim stanie lub dawno się rozleciała. + niewidoczny na zdjęciu cake z kolejnymi +-80 płytkami (też głównie z CD-A, mix z lat 2005-2010).

Foto w 64Mpix

#nostalgia #staregry #grypc #cdaction #czasopismagrowe #grybezinternetu #chwalesie
PEPELeSfont - Nostalgia kuńcik, główny powód, dla którego trzymam blaszaka z napędem ...

źródło: IMG_20231111_195054

Pobierz
  • 5
@bycjaktommyleejones: Z miesiąc temu przeleciałem wyrywkowo po CDAch i działały bez zarzutu, co do całości to nie mam pojęcia. Mam za mało miejsca na pełne zarchiwizowanie wszystkich płyt a i nie ma to zbytnio sensu, ponieważ większość gier dostępna jest na steam, gog czy torrentach. Myślałem nad backupem tylko tych najbardziej wartościowych treści jak np bonusy i e-ziny z CDA czy rzadkie gry niedostępne nawet na torrentach. Ale do tego zadania