Wpis z mikrobloga

Pixel 7, 7 Pro czy może Iphone? Czy coś innego?
Samsung odpada, po tym jak mi padł ostatnio wpadając w bootloop to już nigdy więcej tej firmy. Jeszcze nie wiem jak to naprawić, bo nie mogę nic znaleźć.
Lipa, bo nie można dorzucać kart microSD w tych telefonach :/ da się żyć z 128GB?
#pixel #iphone #telefony
  • 14
  • 0
@Pawliko: 8 chyba nie dostanę w Polsce? Jakoś nie jestem przekonany do nowości. Fakturę pewnie też bym brał, ale to raczej z zagranicy nie problem
@Islam Odinem możesz go ożywić jedynie jeżeli jest to problem z systemem. Bootloop jednak wywołuje też problem sprzętowy. Tak czy inaczej małe szanse na odzyskanie danych.
  • 0
@iquiet: onePlus to nie chińczyk?
Narazie skłaniam się ku Pixelowi, jutro muszę podjąć decyzję, bo bez telefonu to co to za życie w dzisiejszych czasach
@Islam może i Chińczyk ale działa przyzwoicie po jakimś czasie jak zauważyłem u znajomych. Jak musisz na już podjąć decyzje to pixel albo iPhone. Jeśli chcesz taniej to pixel a jak cena będzie taka sama pixela i iPhone to bierz iPhone
@Islam 8 w xkomie widziałem ale nie pamiętam z jaką pojemnością. Mi na 8pro minuta filmu w 4k/60 pionowo zajmuje ok 500mb. Niby jest chmura, ja mam tylko Google ale jak chcesz chmurę to kiedyś i tak będziesz musiał abonament wykupic