Wpis z mikrobloga

Tak a propos całej tej afery z #szafarowicz zastanawia mnie jedno: jak ten koleś w ogóle radzi sobie na tych studiach? Przecież musi być tam mocno znienawidzony, wątpię żeby ktokolwiek ze studentów chciałby się zadawać z kimś takim jak on, a przecież integracja z ludźmi jest jakby nie patrzeć ważna, czasem trzeba się do kogoś odezwać, poprosić o pomoc, notatki, czy nie wiem, wyjść z kimś czasem na jakąś imprezę itp. Na jego miejscu ciężko byłoby mi się tam w ogóle pokazywać, wiedząc że na 100% koledzy ze studiów cisną z niego bekę i wytykają palcami. Podejrzewam, że jakaś część wykładowców również nie jest do niego przychylnie nastawiona, a teraz, kiedy PiS straci władzę, koleś i tak będzie miał łatkę zagorzałego pisowca i osoby, ktora doprowadzila do smierci niewinnego chłopaka. Na #!$%@? mu to wszystko?

#bekazpisu #uw #oskarek
  • 9
@Wojtunia123: Pewnie czuje wyższość nad studentami, którzy nie mają kontaktów wśród watażki pisu i przebywa se z ludźmi z partii? W razie probli zrobi jeszcze doktorat na jakiejś uczelni Rydzyka/Ordo Juris. Pis stracił władze, ale ma kasy na lata i może przeczekać lata w opozycji
  • 0
@ZdeformowanyKreciRyj owszem, na pewno trafiają się i tacy na tym kierunku, ale wszystkie te opowieści o wielkiej rywalizacji na prawie wydają mi się mimo wszystko mocno przesadzone. Z pewnością są tam również zwykle normiki, którzy zawierają normalne znajomości. To już nie te czasy, gdy prawo było nie wiadomo jakim elitarnym kierunkiem ;)
  • 5
@Almagest z tą kasą na lata to bym nie przesadzal. To był raczej zwykły pożyteczny idiota PiSu (zresztą nadal nim jest). Dostał jakąś tam niby posadę w PKO, ale wątpię żeby to było za jakąś #!$%@? wie jak wielką kasę, z tego co kojarzę był tam jakimś specjalistą, więc raczej nie zarabiał tam tyle co dyrektor. Nie zdziwię się jak te wszystkie #!$%@? akcje dla partii odwalal albo za darmo albo za