Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moi starzy mają kilka nieruchomości, wartość łącznie min. 5,5 mln (ofertowo po minimalnych wg otodomu), część wynajmują, jedno wykańczają na flipa. Sam musiałem #!$%@?ć na wkład własny i właśnie finalizuję klitę na bekę, bo oni od starych nic nie mieli, to stwierdzili, że i ja nic nie dostanę na start, żeby mi się w dupie nie poprzewracało xD. Na papierze oski, w rzeczywistości czeka wagecuckizm kredytowy...
#nieruchomosci #kredythipoteczny #bk2procent



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
stwierdzili, że i ja nic nie dostanę na start, żeby mi się w dupie nie poprzewracało xD


@mirko_anonim: i słusznie stwierdzili. Jak dorośniesz to im podziękujesz, oby jeszcze za ich życia.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): @misund, gówno prawda.
Tak tylko robią pajace nie znający się nic na wychowywaniu.
Może powinni jeszcze go karmić całe życie tylko pszenicą, cukrem prostym i smalcem, bo tak czasem wspominają boomerzy prlowskie przysmaki?
A jako ćwiczenia powinni zagonić go w pole żeby trochę popracował łopatą?
Trzeba pamiętać też o co sobotniej kąpieli rodzinnej w tej samej wodzie, bo po co marnować wodę.

Dentysta? Poje*ało cię, synek? Masz
  • Odpowiedz
mocne słowa jak na konfederatę i potężnego foliarza xD


@Pandillero: i antyszczepionkowca. No i moje ulubione czyli ruską onucę xD

A jako ćwiczenia powinni zagonić go w pole żeby trochę popracował łopatą?

Trzeba pamiętać też o co sobotniej kąpieli rodzinnej w tej samej wodzie, bo po co marnować wodę.


Dentysta? Poje*ało cię, synek? Masz tu pastę z gówna i piasku i nie narzekaj.

Ortodonta? A co to za czary?


@mirko_anonim:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

nie zapominaj, że dostaniesz kiedyś spadek od nich na 99%, teraz wydaje ci się to mega odległe, ale kiedyś docenisz, o ile nie będziesz sam już w wieku emerytalnym, heh

@mirko_anonim: lol, kiedy to będzie, jak będę starym pierdzielem pod 60-tke xD.

A jako ćwiczenia powinni zagonić go w pole żeby trochę popracował łopatą?

Oczywiście że za dzieciaka #!$%@? równo u starych xD. Na dentyste dawali chociaz.
  • Odpowiedz