Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem ze znajomymi w #warszawa. Około drugiej w nocy trochę mnie poniosło i gnałem ok. 110 km/h na al. Jerozolimskich i po chwili do kontroli zatrzymał nas nieoznakowany radiowóz.

Myślałem, że zabiorą mi prawko na 3 miesiące, a oni przebadali mnie alkomatem, świecili latarką po oczach i nosie xD Później każdemu pojedynczo kazali wychodzić z samochodu i go trzepali, a na koniec trzepali wnętrze samochodu i bagażnik. Na moje pytanie czy jakiś mandat dostaję nic nie powiedzieli i pojechali dalej.

2h później wracaliśmy do koleżanki, ktora mieszka po prawej stronie Wisły i na ul. Ząbkowskiej byli ci sami policjanci i jeszcze dwa inne radiowozy, też nieoznakowane, a obok na chodniku trzech sebiksow leżało w kajdankach xD.

O co chodzi? Co to za policja była? W Warszawie raz na rok jestem, z czego w większości z dnia i nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

#policja #polska #prawo #kiciochpyta #polskiedrogi #motoryzacja
  • 17
@derton778:

O co chodzi? Co to za policja była? W Warszawie raz na rok jestem, z czego w większości z dnia i nigdy się z czymś takim nie spotkałem.


To są tak zwani kryminalni, ich interesuje głownie cpanie, także nie będą ci robili problemów za takie #!$%@? jak jazda pustą drogą w środku nocy naginając lekko prędkość.

W Warszawie raz na rok jestem, z czego w większości z dnia i nigdy
@derton778: Ile ty masz lat i w jakiej dziurze się wychowałeś? Kryminalni. Jak byś przez drogówkę był trzaśnięty to od razu byś wiedział. W nocy i za dnia też choć rzadziej typują auta do kontroli: narkotyki, kradzieże itp.

Co kilka młodych osób w aucie? Szybka jazda? I średniej klasy auto albo klasa premium 8 letnia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Płońsk


@derton778: Płońsk jako miasto powiatowe też na pewno ma swoich kryminalnych w nieoznakowanych radiowozach, ale jest ich na pewno mniej niż w Warszawie :D
Zresztą ci kryminalni co cie zatrzymali nie mają radaru w radiowozie nieoznakowanym więc i tak byś nie dostał mandatu za prędkość.
Znajomego w mieście wojewódzkim za prędkość zatrzymało CBŚP nieoznakowanym samochodem, też nie dostał mandatu. Posprawdzali papiery, opi3rd0lili konkretnie i puścili.
@derton778: To klasyczny sposób na odegranie się bagietom za trzepanie. Bo to dla nich duuuużo więcej roboty i zostaje papierowy ślad że trzepali.
@derton778: miałem identycznie, też na alejach. Tylko ja normalnie jechałem..też mnie przetrzepali od góry do dołu. Nieoznakowani, pomachali blachami ale takimi #!$%@? byli, że o #!$%@?. Zaczepki słowne, krótkie polecenia, niemalże rozkazy.

Jak zobaczyli że mam sporo 100 zł w gotówce to zaczęły się pytania. Skąd, po co itp.
@Ex3_: Doczytaj kiedy się robi protokół z przeszukania, co się w nim umieszcza, podobnie z protokołem z kontroli przestrzeni bagażowej a potem powielaj mity jakby to było dziesiątki stron i jakieś odegranie się XD Jeszcze dodaj, że mają obowiązek spisać wszystko co masz w samochodzie to tylko potwierdzisz, że nie masz pojęcia o czym mówisz.
@derton778 Kryminalni dragów szukali. Ja w piątek wracałem z kolegą z pracy, przejeżdżaliśmy koło komisariatu i pojechali prosto za nami. Zatrzymaliśmy się pod blokiem od kolegi to do nas podbili i też latarki trzepanie. Niemili strasznie, przeszukali mi nawet robocze ubrania z reklamówki. Może mają jakąś akcję antynarkotykowa, bo moja sytuacja nie była w Warszawie.