Wpis z mikrobloga

-Byłeś w Stolicy?
-Nie.
-No właśnie, a ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz skąd przyjechali sloiki do Warszawy?
-Ze wsi.
-No właśnie, komuniści po wojnie zwozili ich z całej Polski. A myślisz, że to taka łatwa sprawa wysiąść na stacji na Podlasiu, złapać w siatkę zwinnego, silnego chłopa i wywieźć go poza granicę województwa?
-Chyba nie
No jasne, że nie. Udało im się to zrobić tylko dlatego, że wywozili tylko takich, co nie umieli #!$%@?ć przed siatką, albo byli największymi głąbami na gospodarstwie i Sołtys sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Warszawy, pozenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego skoro ich serca pompują tę samą krew. Są potomkami człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę. Więc nie uważam, że naszym chłopakom w Krakowie brakuje luzu, kapujesz?

#krakow #warszawa #polska #patologiazmiasta #patologiazewsi #humorobrazkowy #heheszki
Pobierz GlenGlen12 - -Byłeś w Stolicy?
-Nie.
-No właśnie, a ja znam kogoś kto był i opowiedzi...
źródło: uf3PFzygaywG2SV1
  • 33
@lord_xenu Tylko nikt tej gadki nie bierze na poważnie, a na pewno nie traktuje jej jak prawdy objawionej. Ale dzięki za oświecenie.
I trochę dystansu do siebie bo widzę że zarobliwy mem zabolał.
Wiec może akurat to co nie było prawdą w przypadku USA jest prawdą w przypadku Warszawy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GlenGlen12: @Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Ło #!$%@? aż mi się przypomniała wolontariuszka co się zgłosiła do pomocy w badaniach. Podobno zaprawiona w bojach, las jej nie straszny bo chodziła na patrole antykłusownicze. Polarowe leginsy, gołe kostki, brak szalika i rękawiczek przy -4 celsjusza to było niezłe połączenie XD Babka ni #!$%@? obsługi kompasu nie umiała ogarnąć, zaczęła panikować jak padł nam GPS i telefony (mimo że szliśmy działówkami 500 metrów od głównej drogi XD)