Wpis z mikrobloga

Halo ajfoniarze. Mam dość swojego androida (samsung s20fe) i chcę uciec do apple. Co byście kupili z budżetem między 3 a 3,5tys? Lekko używany 13 pro 128, czy nowy 14 128? Waham się szczerze mówiąc. Troszkę przespałem temat i teraz już nie uda się mi kupić nowego 13 pro :/
#iphone #apple
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@44gts nie przyszedłem tu wywoływać wojenki.

Suche fakty. Mój telefon to wersja z exynosem. Dzień zaczynam o 6:00. W pracy odbieram połączenia(nie jakos duzo), odpowiadam na wiadomości i przejrzę fejsa od czasu do czasu. O 15 mam 30% baterii. Jak używam więcej, to 30% pojawia się o 12... Poza tym grzeje się podczas jednoczesnego ladowania i używania android auto, co następnie powoduje niemiłosierne zamulanie, lub np. wyłączenie aplikacji, by mógł się schłodzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@dannykay do tego jak np. mam włączone Spotify i coś w tle, to Aparat uruchamia się 10 sekund zanim pozwoli cokolwiek zrobić. Przy małym dziecku, które ostatnio najczęściej fotografuję, to 10 sekund to jak wieczność.
  • Odpowiedz
@dannykay: Miałem to gówno S20 FE ze snapdragonem. Kupiłem w sklepie nówkę na początku 2022. Po trzech miesiącach zwiechy. Oddałem ojcu a sobie kupiłem iPhone 13 Pro. Nie wracam na andka i tobie też polecam ;)
  • Odpowiedz
@loculi: realme za 700zl (OLED dual sim itd) zero zwiech a juz 2 lata uzywam. 5x mniej od srajfona, spadl z 1.5m na asfalt zyje nadal. Normalnie nie wiem co by musialo byc bym wydal na telefon 3000 i to juz niezaleznie od marki.
  • Odpowiedz
@dannykay przesiadłam się po wielu latach z androida na iPhone 14. Pierwsze wrażenie było dla mnie ciężkie i chciałam rezygnować a teraz już chyba nie wrócę do androida ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem zadowolona.
  • Odpowiedz